Kardiolog Stalowa Wola

gen. Okulickiego 4 lok. 1
37-450 Stalowa Wola

pierwsza wizyta , jestem młodym pacjentem jak sie okazało z małymi dolegliwosciami , po wizycie tydzien później wszystko wporzadku :)

Stalowa Wola

Lekarz godny polecenia, dokładny, kompetentny,z powołania.Pacjent z N.D.

Lekarz godny polecenia, dokładny, kompetentny,z powołania.Pacjent z N.D.

Przychodnia Nr 2
Popiełuszki 2
37-450 Stalowa Wola

Byłem pod opieką pani doktor od 1995 do 2006 roku gdy pracowała w Szpitalu w Stalowej Woli. Mam zaawansowaną wieńcówkę Dzięki jej opiece mogłem uprawiać tyrstykę rekreacyjną. Dla mnie jest wspaniałym lekarzem doprze sprwującym opiekę medyczną. Niestety polityka redukcyjna specjalistów prowadzona przez obecnądyrekcję spowodowała, że stradciłewm dostęp do fachowej opieki medycznej. Ta polityka dotyczy również lekarzy innych specjalności. Taki jewt efekt gdy placówką medyczną zarządza AGRONOM a nie MEDYK.

Opinia dodana przez: pisiman52 abacusps

wrzosowa
Stalowa Wola

Bardzo dobry lekarz i specjalista kompetencja, wiedza, uprzejmość, na lokalnym rynku wzór do naśladowania..

Opinia dodana przez: maria

Kardiolodzy w mieście Stalowa Wola