lekarz Zygmunt Darocha

Kardiolog

Lekarz uprzejmy, podchodzi do leczenia kompleksowo, wszystko wyjaśnia, oby wszyscy lekarze tacy byli...

Bardzo dobry lekarz i specjalista kompetencja, wiedza, uprzejmość, na lokalnym rynku wzór do naśladowania..

Ten lekarz rzeczywiście jest uprzejmy, przynajmniej sprawia takie wrażenie. Jednakże sprawia wrażenie jakby cały proces przedłużał, nie czuję takiego zaufania do niego.

Niestety, ale człowiek ten nie jest kardiologiem, gdyż brak mu takiej specjalizacji. Po trzykrotnym niezdaniu egzaminu specjalizacyjnego już nigdy nie będzie mógł uzyskać tego tytułu. Oczekiwanie na pojawienie się szanownego Pana w gabinecie publicznym może od razu przyprawić o zawał serca. Zdecydownie nie polecam "pseudospecjalisty"

Lekarz z powolania. Moi rodzice od kilku lat lecza sie u doktora Darochy. Jest fachowcem w swojej dziedzinie,a przede wszystkim jest czlowiekiem bardzo milym poswiecajacym duzo czasu pacjentom. Polecam kazdemu. Tacy powinni byc wszyscy lekarze.

Lekarz z powolania. Moi rodzice od kilku lat lecza sie u doktora Darochy.
Polecam kazdemu. Tacy powinni byc wszyscy lekarze.

bardzo gorąco polecam , lekarz kompetentny indywidualnie podchodzi do pacjenta .