Filtruj terminy

Kardiolog Tychy

Tychy Kardiolog dr n. med. Kazimierz Radwan

dr n. med. Kazimierz Radwan

Internista, Kardiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102

wizyta już od 150
Leczę się u Pana Doktora od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł. Świetny specjalista - kardiolog i internista. Bardzo szczegółowo analizuje problem, większość badań dodatkowych wykonuje na miejscu, podejmuje szybkie decyzje terapeutyczne bez zbędnej straty czasu, ale po szczegółowym omówieniu a pacjentem. Nie kieruje na niepotrzebne badania. Do tej pory większość członków mojej rodziny i znajomi leczą się u Pana Doktora i wszyscy są bardzo zadowoleni. Polecam gorąco.
Anna
Tychy Kardiolog lek. med. Katarzyna Czarnecka

lek. med. Katarzyna Czarnecka

Kardiolog

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji
Edukacji 102
43-100 Tychy

mogę powiedzieć tylko to że dzięki P.Doktor dowiedziałam się co mi jest teraz jestem juz pod opieka onkologa bardzo dziekuje Pani Doktor wspaniały człowiek jako lekarz najlepszy jakiego moglam spotkac na swej drodze jeszcze raz dziekuje P.Doktor
Opinia dodana przez: Bozena

dr n. med. Krzysztof Dyrbuś

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Pasaż Europejski 8/1
43-100 Tychy

Bezinteresowny, oddany pacjentowi człowiek. Profesjonalista z humorem. Wiedza i umiejętności manualne na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam. Mnie przywrócił do normalnego życia, a już się żegnałem.
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Maciej Finik

ulica Armii Krajowej 3
43100 Tychy

Bardzo niemily lekarz jego podejście do pacjenta karygodne. Nic nie tłumaczy i ma pretensje że się do niego przyszlo.

dr n. med. Witold Orszulak

Orbimed

43-100 Zawiść, Tychy

Doskonały specjalista kardiolog. Profesjonalny w diagnostyce. Kontaktowy i ciepły człowiek. Lekarz z powołania. Jestem jego pacjentką od ponad 20 lat i jestem bardzo zadowolona z leczenia. Polecam Doktora!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Tadeusz Wilk

Specjalistyczne Centrum Medyczne Arkamedic
Łabędzia 67/18
43-100 Mąkołowiec, Tychy

Pan doktor kardiolog udziela rad ..teleporad choremu na covid już potwierdzony, stan gorączkowy wysoki ...no i przepisuje witaminę c i witaminę d we wtorek, bo twierdzi że nie trzeba nic więcej na razie, dzisiaj piątek już mój bliski jest w szpitalu... Panie doktorze Pan się zajmie sprawami sercowo naczyniowymi a nie wysyłaniem ludzi do szpitala w wieku 40 lat... a jak Panu Nasz Rząd nie pozwala to otwórz sobie prywatny ...
Opinia dodana przez: Wilson

prof. dr hab. n. med. Fryderyk Prochaczek

Prywatny gabinet lekarski

Zawiść, Tychy

polecam ponieważ jest dla mnie ważne ,że umie spokojnie wytłumaczyć ,nie widać pośpiechu typu ...następny proszę ..

dr Irena Liszka

Zawiść, Tychy

To jest anioł, w skórze kompetentne konkretnej, bardzo miłej Pani doktor. Nie wiedziałam, że mamy w Świnoujściu tak fantastycznego specjalistę. Pani doktor zaopiekowala się mną jak córką, czułam się bezpiecznie i wyjątkowo. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania,
Pani doktor DZIĘKUJĘ ❤.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Urszula Urbanowicz

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 1 im. Prof. Józefa Gasińskiego w Tychach
ulica Edukacji 102
43-100 Tychy

Pani "doktor" Jeśli w ogóle można ją tak nazwać jest poniżej poziomu krytyki. Jest niegrzeczna, nie uprzejma i zachowuje się tak jakby pracowała w szpitalu za karę. Nie słucha pacjenta i odpowiada lekceważąco i arogancko na zgłaszane dolegliwości twierdząc że pacjent udaje i na pewno nie było tak jak opowiada. Współczuję pacjentom którzy trafią kiedykolwiek do tej Pani "doktor" Przykre jest to że takie osoby pracują w służbie zdrowia gdy ...

lekarz Henryk Jarek

Lekarz godny polecenia
Kompleksowe badanie - skuteczne i profesjonalne leczenie
Tłumaczy chorobę . Odpowiednie zalecenia dla pacjęta .

Kardiolodzy w Tychach