Kardiolog Tychy

Kardiolog Tychy dr n. med. Kazimierz Radwan

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
43-100 Tychy

Specjalista kardiolog z dużą wiedzą i doświadczeniem Bardzo konkretny. Szybko analizuje problem i zaleca postępowanie. Większość niezbędnych badań wykonuje samodzielnie na miejscu - często bez dodatkowych opłat. Ponieważ posiada również drugą specjalizację z chorób wewnętrznych - więc pacjenta traktuje kompleksowo - co w ostatnich czasach zdarza się coraz rzadziej. Wizyta krótka, konkretna, ale i tak zdąży porozmawiać chwilę na inne tematy. Pierwszy raz ktoś zajął się mną tak kompleksowo i nie odesłał do kolejnego specjalisty. Zgłaszam się regularnie na ustalone wizyty i mam poczucie bezpieczeństwa - wiem, że jestem pod doskonałą opieką. Polecam każdemu szukającemu pomocy.

Opinia dodana przez: Elżbieta Janowska

Orbimed

43-100 Zawiść, Tychy

Prowadzi mój przypadek od wielu lat.Zakładał mi pierwszy i wymieniał kolejne defibrylatory. Daje mi poczucie bezpieczeństwa i stałości mojej sytuacji. W razie czego wiem gdzie szukac pomocy.Bardzo serdecznie Mu za to dziekuje

dr Irena Liszka

Internista, Kardiolog

Zawiść, Tychy

Jesli szukasz znakomitości to nie szukaj tylko idź do Pani doktor Ireny Liszki. Wybitny, niedoceniany lekarz kardiolog, pracujący w środowisku, które nie do końca akceptuje jej ogromna wiedzę i doświadczenie a przy tym nadzwyczaj wysoką kulturę osobistą. Ale tak jest ze znakomitościami ktore pracują w ulu.

Kardiolog Tychy lek. med. Katarzyna Czarnecka

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji
Edukacji 102
43-100 Tychy

mogę powiedzieć tylko to że dzięki P.Doktor dowiedziałam się co mi jest teraz jestem juz pod opieka onkologa bardzo dziekuje Pani Doktor wspaniały człowiek jako lekarz najlepszy jakiego moglam spotkac na swej drodze jeszcze raz dziekuje P.Doktor

Opinia dodana przez: Bozena

Lekarz godny polecenia
Kompleksowe badanie - skuteczne i profesjonalne leczenie
Tłumaczy chorobę . Odpowiednie zalecenia dla pacjęta .

Lekarz godny polecenia
Kompleksowe badanie - skuteczne i profesjonalne leczenie
Tłumaczy chorobę . Odpowiednie zalecenia dla pacjęta .

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Pasaż Europejski 8/1
43-100 Tychy

Bezinteresowny, oddany pacjentowi człowiek. Profesjonalista z humorem. Wiedza i umiejętności manualne na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam. Mnie przywrócił do normalnego życia, a już się żegnałem.

Opinia dodana przez: Grzegorz

Prywatna Klinika Kardiologii

Tychy

super lekarz. profesjonalne podejście i leczenie Idealna diagnoza i dobór leków . Polecam całym sobą

Opinia dodana przez: a

mu wdzięczny.

Opinia dodana przez: jan

Prywatny gabinet lekarski

Zawiść, Tychy

polecam ponieważ jest dla mnie ważne ,że umie spokojnie wytłumaczyć ,nie widać pośpiechu typu ...następny proszę ..

Dębowa 6b lok. 6
43-100 Tychy

Kompetentny lekarz, czuły na głupotę i bezmyślność ludzką.
Ma zdrowy światopogląd, błyskotliwy, potrafi być nawet uroczy.
Bywa nieuprzejmy kiedy widzi brak dobrej woli.
Zawsze działa tak aby pomóc i nauczyć - co niestety odbierane jest przez pacjentów jako obcesowość.

Kompetentny lekarz, czuły na głupotę i bezmyślność ludzką.
Ma zdrowy światopogląd, błyskotliwy, potrafi być nawet uroczy.
Bywa nieuprzejmy kiedy widzi brak dobrej woli.
Niepotrzebnie bo kiedy spojrzy się życzliwym okiem okazuje się jak bardzo uprzedzenia przeszkadzają nam żyć.

Pozdrowienia dla Pana Doktora :-)))))

Opinia dodana przez: pacjentka