dr n. med. Witold Orszulak

Kardiolog

Lekarz z powołania,najlepszy specjalista dziękuję za opiekę medyczną wieloletnią.Pan doktor jest kompetentny, podejście do pacjenta rewelacja.

Szczerze człowiek taki sobie lekkoduch . Nie polecam. Traktuje innych jak powietrze. Tyle w temacie. Szkoda słów. pozdrawiamy z Zatora

Szczerze człowiek taki sobie lekkoduch .
Nie polecam.
Traktuje innych jak powietrze.
Tyle w temacie.
Szkoda słów.
pozdrawiamy z Zatora

Wspaniały lekarz. Jestem jego pacjentką od 18 lat. Nigdy się nie zawiodłam. Ciepły empatyczny człowiek.

Miły kompetentny lekarz. Prowadzi mój przypadek od 3 lat . Budzi moje zaufanie i mu ufam. Najlepszy znany mi specjalista od wszczepiania i sczytywania defibrylatorów. POLECAM !!!

POLECAM !!!

Doskonały specjalista kardiolog. Profesjonalny w diagnostyce. Kontaktowy i ciepły człowiek. Lekarz z powołania. Jestem jego pacjentką od ponad 20 lat i jestem bardzo zadowolona z leczenia. Polecam Doktora!

Prowadzi mój przypadek od wielu lat.Zakładał mi pierwszy i wymieniał kolejne defibrylatory. Daje mi poczucie bezpieczeństwa i stałości mojej sytuacji. W razie czego wiem gdzie szukac pomocy.Bardzo serdecznie Mu za to dziekuje

Bardzo dobry diagnosta, wspaniały człowiek. Dziękuję za uratowanie życia. Wdzięczna pacjentka Maria z Tychów

Bardzo dobry diagnosta, wspaniały człowiek. Dziękuję za uratowanie życia.
Wdzięczna pacjentka Maria z Tychów

Przede wszystkim jest to bardzo dobry "CZŁOWIEK"; resztę niech każdy sa sobie dopowie.

Świetny diagnosta, specjalista, FACHOWIEC. Kompetentny, rzeczowy, budzi zaufanie.SKUTECZNY!