Kardiolog Zielona Góra

Chopina 21 lok. 28
65-032 Zielona Góra

Pan Doktor przejawia: profesjonalizm zawodowy, chroniczny brak rutyny oraz zrozumienie dla niepokojów pacjenta i rodzica. To głęboko myślący empatyczny człowiek.

Opinia dodana przez: Tadeusz
Kardiolog Zielona Góra lekarz Barbara Grzelewska

LogoMedic- Gabinet Terapii Logopedycznej, ALDEMED CENTRUM
Wyspiańskiego 13
65-036 Zielona Góra

Świetny lekarz. Godny polecenia. Byłam pacjentką Pani Doktor w szpitalu. Czuję się bardzo dobrze,jak nigdy dotąd. Dziękuję:-)

Opinia dodana przez: anonim

Chrobrego 2
65-001 Zielona Góra

Pani dr Gordzelewska jest wspaniałym lekarzem leczę sie od kilku lat jest miła i profesjonalna w swoim zawodzie

Opinia dodana przez: Danuta

fachowiec,kulturalny,bezpretensjonalny,konkretny,godny zaufania i polecenia

fachowiec,kulturalny,bezpretensjonalny,konkretny,godny zaufania i polecenia

lekarz Paweł Jesionowski

Wizyty domowe, Internista

2na
Zielona Góra

Oddany kompetentny lekarz dzieki swojej determinacji i wprowadzeniu innowacyjnej metody uratowal zycie mojej mamie , jestem mu wdzieczna i bardzo dziekuje ,ze podjal ta walke , nie skazal mamy pomimo jej wieku. Wspanialy ,madry czlowiek!

lekarz Jarosław Bartnik

Endokrynolog, Internista

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Lecze sie u Pana Bartnika od 1996 roku i jestem pelna zaufania. Jest lekarzem ktory nieco malo mowi, sle pacjenta wyslucha i dobrze leczy. Jak bym miala porownac go z dr.Kosiorowskim "to niebo a ziemia"

Aldamed

Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz. Miła, cierpliwa, wszystko wytłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Szczerze polecam

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

jestem zaszokowany niektórymi negatywnymi opiniami. Najlepszy lekarz jakiego znam! Dr. Andrzej Koch to wybitny specjalista z zakresu kardiologii! Dzieki szybkiej i własciwej diagnozie zostałem skierowany na operacje która uratowała mi życie. Wstydzcie się wszyscy którzy piszecie negatywne opinie! Zyczę wszystkim aby spotykali tylko takich lekarzy - wybitnych oraz otwartych na ludzkie problemy.

GABINET LEKARSKI CZESŁAWA WERAKSO-KOCH
Pl. Pocztowy 16