Filtruj terminy

lekarz Barbara Grzelewska

LogoMedic- Gabinet Terapii Logopedycznej, ALDEMED CENTRUM
Wyspiańskiego 13
65-036 Zielona Góra

Bardzo sympatyczna, wrażliwa, konkretna i ciepła osoba. Znakomity lekarz. Maniak kochający swoją pracę. Pani doktor prowadziła mnie na oddziale. Pozdrawiam - Jerzy Kamiński Gubin
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Jarosław Bartnik

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Stwierdził u mnie wadę serca , nic nie wytłumaczył , był nie uprzejmy, skasował kasę i do widzenia.... Kolejnych 3 kardiologów stwierdziło , że serce mam zdrowe i nic mi nie dolega.... Najadłem się tylko strachu...
Opinia dodana przez: Konrad

lekarz Andrzej Koch

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

jestem zaszokowany niektórymi negatywnymi opiniami. Najlepszy lekarz jakiego znam! Dr. Andrzej Koch to wybitny specjalista z zakresu kardiologii! Dzieki szybkiej i własciwej diagnozie zostałem skierowany na operacje która uratowała mi życie. Wstydzcie się wszyscy którzy piszecie negatywne opinie! Zyczę wszystkim aby spotykali tylko takich lekarzy - wybitnych oraz otwartych na ludzkie problemy.

lekarz Grażyna Gordzelewska

Chrobrego 2
65-001 Zielona Góra

Pani dr Gordzelewska jest wspaniałym lekarzem leczę sie od kilku lat jest miła i profesjonalna w swoim zawodzie
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Edward Tracewski

Kardiolog dziecięcy

Chopina 21 lok. 28
65-032 Zielona Góra

Pan Doktor przejawia: profesjonalizm zawodowy, chroniczny brak rutyny oraz zrozumienie dla niepokojów pacjenta i rodzica. To głęboko myślący empatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Paweł Jesionowski

Wizyty domowe, Internista

2na
Zielona Góra

Oddany kompetentny lekarz dzieki swojej determinacji i wprowadzeniu innowacyjnej metody uratowal zycie mojej mamie , jestem mu wdzieczna i bardzo dziekuje ,ze podjal ta walke , nie skazal mamy pomimo jej wieku. Wspanialy ,madry czlowiek!

lekarz D Kuc

Zielona Góra

bardzo dobry specjalista, do każdego przypadku podchodzi z sercem
polecam

lekarz Agnieszka Ligęzińska

Aldamed

Zielona Góra

Zgłosiłam pani doktor objawy/ kołatanie serca , duszności, uczucie niepokoju, podwyższone ciśnienie/.Zostałam zbadana / pani doktor robiła w trakcie badania dziwne miny , nie dodając słowa komentarza. Nie spytała czy się leczę, i czy przyjmuję stale jakieś leki. / Choruję ileczę się systematycznie na nadciśnienie tętnicze od 30-tu lat./ Bez słowa podała mi receptę na lek jak się okazało stosowany w chorobie Menier'a/ objawy zawroty głowy i szumy w uszach/. ...
Opinia dodana przez: marynia

lekarz Paweł Jesionowski