Kardiolog Żyrardów

Lecznica LIFE-MED BIS
Filipa de Girarda 17
96-300 Żyrardów

Byłam na jednej wizycie. Super lekarz. Uspokoił mnie bardzo, przeprowadził echo serca, wszystko jasno i cierpliwie mi wytłumaczył. Do tej pory jeszcze żadnego lekarza nie oceniłam na 5! Ten specjalista zasługuje na 6+

Opinia dodana przez: Emilia

Kardilogiczno - Internistyczny Wanda Młynarczyk - Poszwińska
Bratnia 10
Żyrardów

Znam Panią doktór od ponad dwóch lat. Nigdy nie zdarzyło sie ,aby odmówiła przyjęcia mnie u siebie w gabinecie, nawet po swoich godzinach. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem . Szczegółowo bada mnie przy każdej wizyciue, oraz wnikliwie przeprowadza wywiad lekarski. Trafnie stawia diagnozy. Wypisuje leki skuteczne i niedrogie. Bardzo polecam Panią doktór.

Opinia dodana przez: Sluczak1974 byk74

Przychodnia
POW 5
96-300 Żyrardów

Ciepły, słuchający i zaangażowany. Lekarz z powołaniem. Gorąco polecam.

Ciepły, słuchający i zaangażowany. Lekarz z powołaniem. Gorąco polecam.

NZOZ NEUROMEDYKA
ulica Okrzei 51C