lekarz Karina Bielecka

2,9
2,6

Świetna pani doktor ma podejście do pacjenta. Jest miła i profesjonalna. Pani doktora zna się na leczeniu, fachowo doradzi. Polecam. 👍🏻👍🏻

Będąc umówionym na wizytę na konkretną godzinę, czekałem ponad 2 godziny, ponieważ Pani stomatolog prosiła 5 osób przede mną, które nie były zapisane, na moje pytanie kiedy będę przyjęty skoro już czekam ponad 2 godziny otrzymałem odpowiedz, że mogę zrezygnować z terminu, skoro mi coś nie pasuje, pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem do pacjenta

Najlepszy i najbardziej życzliwy lekarz, jakiego znam. Polecam za profesjonalizm i rzetelność. Nie spodziewałam się, że u stomatologa można miło spędzić czas😊

Nie polecam. Dwa razy pokruszyła mi się ta sama plomba w ciągu 3 miesięcy za którą zapłaciłam. Szkoda czasu i pieniędzy...

Dentystka przy jednej wizycie mowi jedno a przy drugiej calkiem cos odwrotnego.Strata czau w zimnej poczekalni.Odradzam

Jesli chcecie sobie zniszczyc zeby, to szczerze moge polecic ta dentystke.Przy kazdej wizycie twierdzila,ze wszystko jest w porzadku, do czasu az poszedlem po rozum do glowy i odwiedzilem innego dentyste.Nie polecam, strata czasu, pieniedzy oraz zdrowia

Suuuuper....lepszego stomatologa nie znajdziecie...Pani Dr bardzo mila,uprzejma i naprawde ma "rece ktore lecza".cieszmy sie ze mamy taka Pani Doktor u nas na stroszku...

super! polecam, otwarta, miła, kompetentna, życzliwa, tłumaczy dokładnie, umawia się na dogodne godziny.

W tym gabinecie nie szanuje się pacjentów, wizyty są wielokrotnie przekładane. Nawet po godzinnym czekaniu można zostać odesłanym do domu.

zdecydowanie nie polecam. duzo kłopotu i problemów,jednym słowem absolutna poraka, nie polecam