lekarz Karol Buszlekarz Karol Busz - zdjęcie profilowe

lekarz Karol Busz

Traumatolog, Ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczno-Urazowy lek. Karol Busz Ełk, ul. Adama Mickiewicza 37B.

Rejestracja: 570 767 112, w godzinach 8.00 - ...

Rejestracja: 570 767 112, w godzinach 8.00 - 20.00 od poniedziałku do piątku lub online ortopeda.elk.pl

* KONSULTACJE LEKARSKIE
* PUNKCJE STAWÓW, KALETEK, GANGLIONÓW
* INIEKCJE DOSTAWOWE
* REPOZYCJE PRZEMIESZCZONYCH ZŁAMAŃ I ZWICHNIĘĆ STAWÓW
* ZAKŁADANIE I ZDEJMOWANIE UNIERUCHOMIEŃ ORTOPEDYCZNYCH
* ZMIANY OPATRUNKÓW
* USUWANIE SZWÓW
* USG NARZĄDU RUCHU
* WYSTAWIANIE DOKUMENTACJI LEKARS...

Do doktora Busz trafiłem po urazie łokcia. Był aż czarny i strasznie bolał. Wszyscy mnie odsyłali z przychodni. Ten lekarz mnie przyjął bez kolejki i wszystko pobadał, wyjaśnił. Leczenie było długie, tak jak mówił, ale teraz wszystko z łokciem jest OK. Jestem bardzo wdzięczny temu ortopedzie. Oby więcej takich było ludzi.

Do dr Busz trafiłam z urazem kolana. Nie mogłam chodzić, kolano było zablokowane. Lekarz dokładnie mnie zbadał, zastosował odpowiednie leczenie i kolano mam jak nowe. Po ludzku podszedł do mojego problemu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Busza. Będę polecała każdemu! Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

Miałam ból piety, ostrogi. Długo chodziłam po lekarzach. Zabiegi na piety nie pomagały. Cieszę się,że wreszcie trafiłam do lekarza Busz. Po jego zastrzyku w piętę ból ustąpił i mogę chodzić. Bardzo dziekuję.