lekarz Karol Buszlekarz Karol Busz - zdjęcie profilowe

lekarz Karol Busz

Traumatolog, Ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczno-Urazowy lek. Karol Busz oferuje kompleksowe świadczenia zdrowotne w ramach prowadzonej Indywidualnej Praktyki Lekarskiej Karol Busz. Zapraszamy do gabinetu lekarskiego w nowej lokalizacji: 19-300 Ełk, ul. Tadeusza Kościuszki 19 (na rogu ul. Tadeusza Kościuszki i ul. Elizy Orzeszkowej). Gabinet nr 1.

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 570 767 112, w godzinach 8.00 - 20.00 lub UMÓW WIZYTĘ online na stronie ortopeda.elk.pl
W przy...

Konkretnie, skutecznie i terminowo. Bez owijania w bawełnę. Świetny lekarz i człowiek. Duża empatia, wiedza i doswiadczenie.

Lekarz skrupulatny, dociekliwy i skutecznie leczy. Wszystko wyjaśni i doradzi. Polecam dr Karol Busz .

Pan dr.Karol Busz to rzetelny lekarz,profesionalista w w każdym calu, dokładnie i szczegółowo przeprowadzi wywiad. Od 2012r borykałam się z trzaskajacym biodrem po nieudanym zabiegu biodra,chodziłam od lekarza do lekarza i każdy odsyłał mnie z kwitkiem,jedynie dr.Busz tego nie zrobił,potraktował mnie jak człowieka z bólem a nie jakąś marionetkę. Dzieki niemu wracam do pełnej sprawności,bez bólu i strachu,serdecznie polecam

To pierwszy lekarz, który mnie nie zbył. Dokładnie wypytał, zbadał. Po leczeniu zastrzykiem do uda jest super efekt. Mogę chodzić, spacerować bez bólu. Profesjonalny doktor, przyjazne miejsce z rehabilitacją, z której też korzystałem na bark.

Polecam tego lekarza. Dokładny , konkretny wywiad, diagnoza , propozycja leczenia , a co najważniejsze - skuteczność. Poświęca czasu tyle, że można spokojnie bez stresu wszystko opowiedzieć. Uprzejmy, życzliwy, wyrozumiały. Dziękuję.

Pełen profesjonalizm, uprzejmy, miły lekarz. Wywiad dokładny, pan doktor o ogromnej wiedzy i doświadczeniu , z cierpliwością wysłuchał mojej długiej historii choroby. Zaproponował leczenie, które okazało się skuteczne na moje dolegliwości. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w powrocie do zdrowia.

Lekarz bardzo arogancki i nieprofecjonaly, wrecz chamski. Wykrzykujacy polecenia: zgiac, podniesc, wyprostowac sie, jak z gabinetu rodem z lat 80tych. Ledwo podnisol wzrok znad komputera, badanie bardzo ogledzinowe i pospieszne. Nie polecam zadnej kobiecie ani osobie starszej, mozliwe ze mezczyzni maja u niego wiekszy posluch lub szacunek, ja czulam sie jak smiec ktory mu zawraca glowe a nie jak wartosciowy czlowiek placacy 150zl za krotka wizyte.

Dobry lekarz. Pomógł mi z bólem barku. Konkretny i otwarty człowiek. Dobry lekarz. Pomógł mi z bólem barku. Konkretny i otwarty człowiek. Dobry lekarz. Pomógł mi z bólem barku. Konkretny i otwarty człowiek.

Dobry lekarz. Pomógł mi z bólem barku. Konkretny i otwarty człowiek.

Serdecznie polecam Pan Karol wspaniale zajął się moją Mamą . Wyjaśnił co i jak i zaproponował leczenie Dziękuję :)

Serdecznie polecam
Dziękuję :)

Panie Karolu bardzo dziękuje za poświęcony czas i zasób wiedzy. Leczenie mojego schorzenia trochę trwało-ale efekt końcowy jest rewelacyjny. Wyczerpujący wywiad i fachowe podejście tego lekarza sprawiło ze znów jestem sprawny . Dziękuje raz jeszcze. Tomek

Panie Karolu bardzo dziękuje za poświęcony czas i zasób wiedzy.
Leczenie mojego schorzenia trochę trwało-ale efekt końcowy jest rewelacyjny.
Dziękuje raz jeszcze. Tomek