lekarz Karol Buszlekarz Karol Busz - zdjęcie profilowe

lekarz Karol Busz

Traumatolog, Ortopeda

Prywatny Gabinet Ortopedyczno-Urazowy lek. Karol Busz oferuje kompleksowe świadczenia zdrowotne w ramach prowadzonej Indywidualnej Praktyki Lekarskiej Karol Busz. Zapraszamy do gabinetu lekarskiego w nowej lokalizacji: 19-300 Ełk, ul. Tadeusza Kościuszki 19 (na rogu ul. Tadeusza Kościuszki i ul. Elizy Orzeszkowej). Gabinet nr 1.

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 570 767 112, w godzinach 8.00 - 20.00 lub UMÓW WIZYTĘ online na stronie ortopeda.elk.pl
W przy...

Przemiły Pan doktor, który naprawdę potrafi pomóc swoim pacjentom. Uratował moją rękę po skomplikowanym złamaniu.

Świetny lekarz - z powołania. Pomógł mi z olbrzymim urazem stawu kolanowego - jestem bardzo wdzięczny Jeszcze raz serdecznie dziekuje Panie doktorze !

Pełen profesjonalizm, konsultacje odbyły się bardzo szybko, a zastrzyki dostawowe z kwasu hialuronowego to był strzał w 10:)

Świetny specjalista. Leczę się u Pana Karola Busza od kilku lat. Zawsze pomocny. Lekarz z powołania.

Dziękuje za leczenie. Lekarz bardzo skrupulatny, przystępny i profesjonalny. Zrobił ma zastrzyk z osoczem. Wreszcie ból ustąpił. Inni lekarze mnie olewali lub nie znali się na rzeczy.

Do dr Busz trafiłam z urazem kolana. Nie mogłam chodzić, kolano było zablokowane. Lekarz dokładnie mnie zbadał, zastosował odpowiednie leczenie i kolano mam jak nowe. Po ludzku podszedł do mojego problemu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Busza. Będę polecała każdemu! Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

Miałam ból piety, ostrogi. Długo chodziłam po lekarzach. Zabiegi na piety nie pomagały. Cieszę się,że wreszcie trafiłam do lekarza Busz. Po jego zastrzyku w piętę ból ustąpił i mogę chodzić. Bardzo dziekuję.

Do doktora Busz trafiłem po urazie łokcia. Był aż czarny i strasznie bolał. Wszyscy mnie odsyłali z przychodni. Ten lekarz mnie przyjął bez kolejki i wszystko pobadał, wyjaśnił. Leczenie było długie, tak jak mówił, ale teraz wszystko z łokciem jest OK. Jestem bardzo wdzięczny temu ortopedzie. Oby więcej takich było ludzi.