lekarz Karol Kołodziej

Super Doktor !nigdy nie odmówił pomocy nawet o b.pòźnej porze.Leczył moja obłoznie chora babcię.Przychodzil też z wizytą lekarską na cito !do mojej mamy i leczy mnie.Zawsze tłumaczy o zagrożeniach w chorobie.Walczy o prawa ludzi chorych tzn wówczas gdy są np niedołężni otwarcie mówi że powinno się im pomóc używając w domu przeszkody w celu bezpiecznego poruszania.Chce żeby chorzy mieli lepiej w chorobie ! szczególnie gdy są zdania na osoby trzecie!Dziękujemy!!!

Bezczelny i krnąbrny typ lekarza, który odmawia leczenia na NFZ. Będąc na prywatnej wizycie u innego lekarza otrzymałam zakres badań, które powinnam wykonać, lecz nie mógł on wystawić skierowania ponieważ nie posiadał kontraktu z NFZ. Udałam się więc do lekarza publicznego (Karola Kołodzieja), aby otrzymać zlecone badania na NFZ. Jednak mimo obszernej dokumentacji medycznej odmówił mi, wyrażając stwierdzenie "Jak pani chce się leczyć prywatnie to proszę płacić. Ja pani nie dam skierowania." Czy na utrzymanie takiego darmozjada idą moje składki zdrowotne?!