dr n. med. Karol Szyluk

Traumatolog, Ortopeda

Wczoraj,na oddziale rekonstrukcji dłoni szpitala urazowego w Piekarach, Pan doktor zrobił niemożliwe. Zoperował doszczętnie zmasakrowaną dłoń syna. Połamana wiekszość kosteczek z przemieszczeniami, pozrywane wiązadła, zerwane ścięgno, zwichnieta dłoń, po prostu wszystko wymagało składania, układania, wprawiania, wiązania. Pan doktor dokonał cudu i uratował dłoń syna. Przy tym pomimo zmęczenia po wielogodzinnej pracy, bardzo uprzejmy, miły, kompetentny, fachowy. Polecam w 100 %.

Dr Szyluk bez problemu zdiagnozował co jest nie tak z moim barkiem badania tylko to potwierdziły !! Jestem po zabiegu i czuje się jak nowo narodzony !! Bardzo polecem !! Jest znakomity w swoim fachu!! Jeszcze raz polecam!!

pan dr. jest osobą niekompetentną wiele obiecuje jednak nie dotrzymuje danego słowa.Byłem na kilku wizytach które trwały nie dłużej niż 5 minut.Straciłem tylko swój cenny czas i pieniądze.Nie miałem w ramach tych wizyt zrobionych żadnych badań ani prześwietleń jedynie obiecaną we wrześniu 2012 szybką operację na którą do dnia dzisiejszego się nie doczekałem.

badań ani prześwietleń jedynie obiecaną we wrześniu 2012 szybką
operację na którą do dnia dzisiejszego się nie doczekałem.

Idealny ludzki czlowiek.Przede wszystkim czlowiek,potem daleko dopiero specjalista,lekarz,fachowiec.Bezbledne diagnozy,indywidualne i sktrupulatne podejscie do kazdej dolegliwosci.Jakby nie z tej bajki, moze z innej epoki. Gdyby ktos spotkal tego lekarza na ulicy poczulby z pewnoscia bratnia dusze.Nie spotkalem dotad tak dobrego fachowca i jednoczesnie milego czlowieka przeqz 42 lata zycia.Polecam serdecznie

bardzo dobry lekarz fachowiec w swojej dziedzinie

bardzo dobry lekarz fachowiec w swojej dziedzinie

Bardzo kompetentny jako lekarz. Cudowny jako człowiek. Ten mix sprawia, iż w mojej opinii jest lekarzem z najwyższej półki - nic dodać, nic ująć. W moim przypadku naprawia błędy kolegów po fachu - uratował moją rękę, którą inni zepsuli. POLECAM z całego serca - z jego pomocą sukces gwarantowany.

Dr Szyluk bez problemu zdiagnozował co jest nie tak z moimi kolanami i skończyło się na jednej wizycie :) miły, zabawny, uprzejmy i bardzo kompetentny - takich lekarzy nam trzeba :)

Wspaniały, ciepły , uczciwy, zawsze skierowany na dobro pacjenta, bardzo kompetentny, mimo iż jest ortopedą z jego ust padają diagnozy z innych dziedzin...gdzie fachowcy nie mieli nic do powiedzenia.Uratował mnie i moją rodzinę:)POLECAM

Nigdy nie spotkałam tak dobrego i wspaniałego lekarza w swoim fachu.

Nigdy nie spotkałam tak dobrego i wspaniałego lekarza w swoim fachu.

wspanialy,cieply,mily,uprzejmy lekarz.polecamz czlego serca

wspanialy,cieply,mily,uprzejmy lekarz.polecamz czlego serca