lekarz Karolina Donocik

BARDZO BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKIM POLECAM PANI DOKTOR !! WSPANIAŁY LEKARZ !! FACHOWO Z UPRZEJMOŚCIĄ PODCHODZI DO PACJENTA !!

LEKARZ GODNY POLECENIA. MOŻNA ZAUFAC PANI DOKTOR ZE BARDZO DOBRZE ZAJMIE SIĘ PACJENTEM. I TAK TEŻ SIE SPRAWDZIŁO. SAME PIATECZKI DLA PANI DOKTOR

BARDZO DOBRA PANI DOKTOR PRZYKŁADA SIE DO SWOJEJ PRACY MILA SYMATYCZNA WZBUDZA ZAUFANIE ;o)

ZDECYDOWANIE JAK DLA MNIE NAJLEPSZA PANI DOKTOR !! SUMIENNA I BARDZO UPRZEJMA, NAJLEPSZA JAKĄ ZNAM! POTRAFI ZAJĄĆ SIĘ PACJENTEM

PANI DOKTOR Bardzo SUMIENNA ORAZ KOMPETENTNA, WIE JAK ZAJMOWAĆ SIE PACJENTKĄ. POLECAM KAŻDEMU KTO CHCIAŁBY BYĆ POD DOBRA OPIEKA CHIRURGA

CO tu dużo pisać najlepiej samemu się umówić i na "własnej skórze się przekonać" Polecam pełen profesionalizm

POLECAM POLECAM POLECAM !! TO NAJLEPSZA PANI CHIRURG JAKĄ ZNAM! ODWIEDZAŁEM WIELE LEKARZY ALE TAKIEJ PANI DOKTOR JESZCZE NIE WIDZIAŁAM. WIDAĆ ŻE Z POWOŁANIA JEST LEKARZEM

Jak najbardziej polecam tego lekarza Fachowe podejście do pacjęta i żetelne wykonywanie swoich obowiązków Nic dodać nic ująć po prostu super

bardzo sobie chwalę tego lekarza. I Poleciłabym go każdemu :) Pani doktor uprzejma, wszystko dokładnie tłumaczy.

Pani doktor jest osobą odpowiedzialną i sumienną - wspaniały lekarz. Jeśli ktoś chce być pod dobą opieką warto się do niej udać.