lekarz Karolina Gruca-Stryjak

Szczerze nie polecam stwierdziła wielowodzie i podejrzenie wielu wad genetycznych w opisie napisano stwierdza się nieprawidłowy profil twarzy,cofnięta brodę głęboka bruzdę poprzeczna brody,hipoteloryzm,hipoplasryczna kość nosowa oraz obustronnie stopy konsko-szpotawe zamiast cieszyć się ciąża załamałam się ale dzięki wsparciu rodziny dotrwałam.do.porodu który odbył się w 36 tyg ze względu na przodujące łożysko 3 dni przed porodem wykonano mi ponownie USG w Gnieźnie gdzie lekarze nie widzieli tego co widziała pani doktor pokazując mi dziecko na monitorze myślałam.ze.zwariuje jak można kobiecie w ciąży mówić takie rzeczy dzięki Bogu rodziłam.w.Gnieznie miałam.fachowa opiekę bo gdybym trafiła do Poznania to nie wiem co bym zrobila ....urodziłam zdrowa śliczna córeczkę póki co uraz w głowie mi pozostał bo gdy coś dziej się z moją córką to zaraz mam przed oczami pania doktor...i wraca do mnie to co od niej usłyszałam ..mam nadzieję że kiedyś to się zmieni ....więc kobiety jeśli dostaniecie zła wiadomość od tej pani udajcie się na.konaultacje do innego lekarza żebyście nie musiały przechodzić tego co ja ..badanie było w szpitalu na Polnej

Cudowna i kompetentna Pani doktor. Wszystko dokladnie tlumaczy i poswieca tyle czasu ile trzeba.Dla takich nerwusow jak ja, wizyta u Niej to jak plaster na rane:) Serdecznie polecam wizytę u Pani Doktor.

Wspaniała osoba, przy której zapomina się że rozmawia się z lekarzem. Stwarza bardzo przyjazną atmosferę. Kiedy pojawia się problem zawsze wnikliwie wszystko analizuje. Moja ciąża dzięki Pani doktor zakończyła się pojawieniem się cudnej zdrowej córeczki. Gorąco polecam i serdecznie pozdrawiam.

To prawdziwy ANIOŁ. Pani doktor jestem wdzięczna i nigdy nie zapomnę Pani podejścia do mnie w czasie porodu. Myślałam , że takich lekarzy nie ma, powinna być Pani AUTORYTETEM dla swoich kolegów i koleżanek. Dziękuje, że mój synek jest na świecie! Pozdrawiam

Nigdy nie trafiłam na tak uprzejmą i kompetentną Panią ginekolog. Bardzo szczegółowo przeprowadziła wywiad, odpowiadała na wszystkie pytania, tłumaczyła co i jak. Serdecznie polecam!:)