Karolina Wieczorek

Psycholog

Pani Karolina bardzo mi pomogła zmienić moje życie na lepsze. Terapia jest trudna, a jej rezultaty nie zależą tylko od terapeuty ale również, od pacjenta. Dla mnie, w kontakcie z Panią Karoliną, było ważne to, że niczego mi nie narzucała i nie mówiła co mam robić. Sama musiałam zacząć myśleć. Polecam ją każdemu kto naprawdę chce siebie poznać. Nawet te swoje niemiłe strony.

Pracując w Caritasie żąda od bezrobotnego pacjenta uczęszczanie na płatne spotkania kilka razy w tygodniu twierdząc, iż jednorazowe spotkania raz w tygodniu są bez sensu i marnują jej czas.

wmawia pacjenowi uczucia których nie posiada,nadinterpretuje rzeczywistość

wmawia pacjenowi uczucia których nie posiada,nadinterpretuje rzeczywistość