Lekarze Poznań

Dietetyk

Poradnictwo dietetyczne mgr Ewelina Kowalska
ul.Wawrzyniaka
Poznań

Bardzo indywidualne podejście, pełen profesjonalizm. Dieta idealnie dopasowana do mojego stylu życia, łatwe do przygotowania przepisy. W razie potrzeby bezproblemowy kontakt. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Piotr Janusz

60-201 Poznań

Polecam dr Piotra Janusza z całego serca. Znakomity specjalista. Trafiliśmy do doktora z Córką Kingą w zeszłym roku ze skoliozą młodzieńczą Ok.50 stopni za każdym razem doktor poświęcał nam dużo czasu odpowiadając na każde pytanie zadawane zarówno przez nas jak i przez córkę w tej chwili Córka jest już po operacji i kolekcja skoliozy jest imponująca różnica jest zadziwiająca korekcja 100 % Zaangażowanie doktora w leczenie, w wyjaśnienie nam wszelkich ...
Opinia dodana przez: Izabela NR

dr n. med. Witold Malendowicz

Urolog

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Super doktor wyleczył mojego męża z nowotworu bardzo szybka diagnoza szybka pomoc w dalszym leczeniu dziękuję panie doktorze dziękuję bardzo jesteśmy do zgonnie wdzięczni polecam tego doktora
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Jan Mejnartowicz

Neurolog

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Bardzo dobry lekarz, wyrozumiały, cierpliwy. Jest miły dla pacjenta i konkretny. Rzadko spotyka się takich specjalistów.
Opinia dodana przez: Błażej

lekarz Katarzyna Jurkiewicz

Neurolog

60-201 Poznań

Polecam za czas poświęcony pacjentowi oraz wytłumaczenie i przebadanie pacjenta tak jak na lekarza przystało. Rozmowa rowniez polegała na wypytaniu mnie rożnych rzeczy o które lekarz pytać powinien.Polecam

lekarz Piotr Ogrodowicz

60-201 Poznań

Pan drPiotr Ogrodowicz to lekarz, który budzi zaufanie ,z racji kompetencji i sympatię związaną z kulturą bycia .Wierzę ,że mój bark zrośnie się jak należy. Dobra opinia o Rehasporcie nie jest przesadzona. Barbara Miczko-Malcher
Opinia dodana przez: Barbara Miczko

dr n. med. Joanna Bogaczyńska-Staniewicz

60-201 Poznań

Dla mnie najlepszy pediatra, jakiego spotkałam na swojej drodze. Pani doktor opiekuje się teraz już trojgiem naszych dzieci . Zawsze profesjonalnie, uprzejmie i co najważniejsze - trafnie zdiagnozowane. Wizyty zawsze bez pośpiechu z wielką wyrozumiałością dla dziecka i rodzica.
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Witold Dudziński

60-201 Poznań

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie. Kompleksowo zajął się moim problemem. Polecam serdecznie.

lekarz Adriana Wysocka

60-201 Poznań

Bardzo dobra lekarka. Kompleksowe podejście do oceny stanu zdrowia pacjenta (obszerny wywiad, wiele badań)
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Patryk Nikratowicz

60-201 Poznań

Wspaniały lekarz ,uprzejmy,miły ,,,złote ręce!" choć jest bardzo młodym lekarzem ma ogromną wiedzę z ortopedii .operował mojej mamie kolano(endoproteza) po tygodniu po operacji weszła n a trzecie piętro 85 schodów bez problemu -super
Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Igor Jeremicz

Internista, Kardiolog

VASOMED
Na Szańcach 11a
Poznań

Poszukiwałam tego lekarza przed nastepną koronarografią i dzisiaj przypadkowo znalazłam. Koronargrafia wykonana przez niego była po prostu idealna bez żadnego śladu. Teraz jestem po ale wykon. w innym zakładzie i masakra. Dlatego zaraz zapisuję się do niego.
Opinia dodana przez: Krystyna
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Optometrysta
                                       mgr Alicja  Kaczmarek

mgr Alicja Kaczmarek

Optometrysta

Medicover Optyk Poznań Nowy Rynek
Matyi 8
61-586 Poznań

Profesjonalne podejście, wszystko przeprowadzone w sympatycznej i spokojnej atmosferze. Dbałość o szczegóły i szczere zainteresowanie pacjentem.

mgr Daria Kotek

Dietetyk

Instytut Mikroekologii
Sielska 6
60-129 Poznań

Lekarz z niesamowitą wiedzą, odnajduje się w każdym przypadku. Bardzo zaangażowana w chorobę, świetny lekarz.

lekarz Barbara Strzyżewska

Internista, Kardiolog

Medic Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Grochowska 50
60-332 Poznań

To prawdziwy lekarz z powołania. W błyskawicznym tempie pzreprowadziła diagnostykę w szpitalu, a już po uzyskaniu diagnozy (która nie była zbyt wesoła) dobrze pokierowała mnie dalej. Będąc w szpitalu czułam się dobrze zaopiekowana. Polecam wszystkim tą Panią Doktor. A. G.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Michał Nawotczyński

60-201 Poznań

Boisz się dentysty? Poprzednie leczenie ktoś spartolił? No to znaczy, że nie byłeś u Michała Nowatczyńskiego. Chcesz wyleczyć porządnie ząb i się zrelaksować to zasuwaj na wizytę. Nie bałam się wizyt u dentysty jednak teraz czuję różnicę między innymi, a tym lekarzem. Oby nie zmienił miejsca przyjmowania w Medicadent w Poznaniu. Dziś idę na kolejną wizytę :)

lekarz Wojciech Słowiński

60-201 Poznań

Nie bede sie rozpisywala o tym jak przebiegala wizyta, czy Pan Doktor był wystarczająco miły i ( choć był), to co na końcu najważniejsze, to to, że moja stopa, po zerwanych dwóch więzadłach, ktore operował Pan dr Wojciech Słowiński, poza sladen nacięcia funkcjonuje jakby nigdy nic jej nie dolegało. Troche z opoznienieniem ale ze 100% pewnoscia sprawnej stopy bardzo dziekuje za pomoc i sprawnie przeprowadzona operacje. Z wyrazami uznania dla ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marcin Ducki

60-201 Poznań

Świetny lekarz z powołania, dużo empatii i zaangażowania, wiedzy, uważnie słucha pacjenta, dokładnie tłumaczy wszystko. Polecam!
Opinia dodana przez: Klara

dr n. med. Łukasz Sroka

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ulica Polna 33
60-535 Poznań

Wspaniały lekarz! Moja ciąża jest cudem i doszło do niej za sprawą nowatorskiego leczenia wdrożonego przez doktora Srokę (a doktor był szóstym lekarzem, do którego się zgłosiliśmy i prawdę mówiąc już traciliśmy nadzieję). Jesteśmy przeszczęśliwi!
Opinia dodana przez: Magda
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Fizjoterapeuta
                                       mgr Jacek Zaleski

mgr Jacek Zaleski

Fizjoterapeuta

Fizjoterapia Jacek Zaleski
Filarecka 3/2
61-502 Poznań

Fizjoterapeuta godny polecenia, pomógł mi z zamrożonym barkiem. Dzięki niemu wracam pomału do normalności. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś

ulica Polna 33
60-535 Poznań

Wspaniałe i profesjonalne podejście do pacjentki. Delikatne badanie. Pani doktor bardzo uprzejma i kompetentna.
Opinia dodana przez: Anna