lekarz Katarzyna Bojanowska

1,8
2,2
2,2
1,7

"Pani doktor" przyjmuje w masce!!! A mamy koniec 2023 roku.. Czyżby pandemia się nie skończyła? Kobieta boi się zdrowych pacjentów. ? Zdecydowanie nie polecam!!!

Nie empatyczna, wręcz agresywna im jesteś milszy i spokojniejszy tym bardziej cię nie szanuje. Czepia się wszystkiego na siłę szczególnie w morfologii, nie da się jej opisać pozytywnie. Jeżeli wam praca miła to nie polecam wizyty u tej "Pani lekarz" gdyby można było dać ocenę niższą niż 1 dałbym ją na minusie. Omijać łukiem!!!

Jeżeli wam praca miła to nie polecam wizyty u tej

Tak jak kolega napisał pani Doktor czepia się i szuka czegoś na sile także nie polecam zanim będziecie szukać lekarza medycyny pracy lepiej wybrać innego radze

Ogólnie tragedia potrzymuje opinie już się tutaj pojawia w pani doktor na siłę szuka w wynikach pacjenta czegoś czego można się czepić. Przestrzeganie mnie przed nią ale oczywiście stwierdziłem że dam szansę , szkoda nerwów szkoda czasu i jej ulubione zdanie " co do zasady" ....... Nie polecam omijać szerokim lukiem

Nie polecam omijać szerokim lukiem

Lekarz jakich mało. Szczegółowa analiza i ocena zdrowia pacjenta,wizyta nie trwa tu 5 min. Pani doktor bardzo dokładna i z empatia,dodatkowo na bieżąco z rozwojem medycyny. Dotychczasowi lekarze do jakich trafiałem oceniali stan pacjenta wzrokowo, wielu z nich nawet nie odrywało się od komputera, po czym wręczało od razu receptę. Lekarz z powołania, nie skażony systemem.... Serdecznie polecam

Nie polecam nikomu wizyty u tej pani, przyszedłem do pani z wszystkimi aktualnymi badaniami a pani stwierdziła że badania powinny być wykonane w przychodni w której pracuje. Jeśli nie chcecie psuć sobie nerwów omijajcie szerokim łukiem

Wydaje mi się, że zamieszczone tu opnie są niesprawiedliwe wobec Pani doktor. Trudno uznać wnikliwość za wadę, szczególnie w zawodzie lekarza. Często jest tak, że jakąś dolegliwość leczymy przez wiele lat i u różnych lekarzy, a efektów nie ma. U mnie była taka sytuacja i dopiero kompleksowość podejścia Pani doktor rozwiązała problem. W pewnej przychodni, nie wymieniając z nazwy, w której pracowała, tylko do niej były kolejki, podczas, gdy do innych lekarzy pustki. To też może dawać do myślenia.

Wydaje mi się, że zamieszczone tu opnie są niesprawiedliwe wobec Pani doktor.
Trudno uznać wnikliwość za wadę, szczególnie w zawodzie lekarza.
Często jest tak, że jakąś dolegliwość leczymy przez wiele lat i u różnych lekarzy, a efektów nie ma. U mnie była taka sytuacja i dopiero kompleksowość podejścia Pani doktor rozwiązała problem.

Masakra. Szkoda tylko, że do Pani doktor nie dociaraja podstawowe informacje. Skoro lekarze stwierdzają braki przeciwwskazań a Pani doktor na siłę się ich doszukuje to chyba nie jest dobre. Jak pisali wcześniej, najlepiej wydać orzeczenie o przeciwwskazaniach doszukując się w wynikach rzeczy które nie mają na to najmniejszego wpływu.

Nie sympatyczna pani doktor ,brak podejścia do pacjenta , brak kultury osobistej .Nie odpowiednia osoba na stanowisku , wypalona zawodowo choć w młodym wieku .Nie polecam ! !

PANI Doktor Katarzyna Bojanowska jest lekarzem który w wynikach z morfologii szuka bardzo szczegółowo błędów w wynikach pacjenta. Wystarczy że komuś lekko ciśnienie podskoczy , czy chociażby odrobinę cukier będzie zawyżony - to tylko dwa przykłady w szeregu wielu innych ... Najprościej dla tej "pani doktor" wypisać pacjentowi "NIEZDOLNY DO PRACY" To że pacjent ma rodzinę na utrzymaniu i praca jest jego jedynym źródłem dochodu to już jest nie ważne . Słyszałem o tej pani wiele złego ,ale nie chciało mi się w to wierzyć, dopóki nie przekonałem się tego ...

Najprościej dla tej "pani doktor" wypisać pacjentowi "NIEZDOLNY DO PRACY"

Słyszałem o tej pani wiele złego ,ale nie chciało mi się w to wierzyć, dopóki nie przekonałem się tego na własnej skórze.

Zrobię wszystko żeby w przyszłości nie trafić do tej "pani doktor" .... Nawet dam księdzu na tace ...
Nie polecam.