lek. dent. Katarzyna Borusiewicz

Witam,potrzebuje nr kontaktowy Pani doktor,niestety podany numer na stronie jest nieprawidlowy.Chodze tylko do Pani Kasi ,od lat leczy moje uzebienie

Pani Kasia to najlepsza Dentystka jaką poznałam, za każdym razem podchodzi do pacjenta profesjonalnie. W czasie wizyty głos Pani Kasi jest jak środek przeciwbólowy i działa relaksująco. Mogę z czystym sumieniem polecić ten gabinet stomatologiczny.

Super Stomatolog ! Usuwa zęby ósme, prawdziwa profesionalistka najlepsza w Gorzowie Wielkopolskim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profesjonalny i najlepszy stomatolog w Gorzowie. Bardzo ciepła i miła osoba. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam w 100% ! :)

Idealna Stomatolog. bardzo ciepła i wyrozumiała. Ja wielka panikara, jak tylko siadałam na krzesło to już łzy w oczach.. ale wszystko odmieniło się dzięki Pani Kasi. Dentysta z powołania!

Do Pani doktor chodzę od dłuższego czasu, tak jak i moja rodzina i znajomi. Mogę z całą świadomością powiedzieć, że jest to najlepsza specjalistka z jaką się spotkałam. Jest to osoba bardzo miła, delikatna i kontaktowa- co ma bardzo duże znaczenie dla bojących się dentysty pacjentów. Leczenie przebiega profesjonalnie, Pani doktor wyleczyła mi wszystkie ubytki, które niestety były zbagatelizowane przez innego gorzowskiego stomatologa. Szczerze polecam ze względu na wzorowe podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm.