Stomatolog Gorzów Wielkopolski

EZ. Zespół chirurgii jednego dnia. NZOZ. Ebert T., Zachara S.
Borowskiego 2A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Polecam Dr. Grzegorza! Fachowo i profesjonalnie podchodzi do problemów. Mój uśmiech jest piękny! Aparat nosiłam tyle czasu ile przewidział doktor. Świetna współpraca, przepiękne gabinety i sprzęty których nie widziałam w żadnym z Gorzowskich gabinetów. Profesjonalne leczenie a przy okazji świetny humor i dobre żarty przy każdej wizycie!Niska cena i rewelacyjne podejście do pacjenta!!!!! POLECAM GORĄCO!

Opinia dodana przez: Patrycja

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pełny profesjonalizm. Fachowo, miło i przede wszystkim bezboleśnie. Polecam wszystkim bojącym się (jak ja kiedyś) wizyt u stomatologa ;)

Opinia dodana przez: Tomasz

Gorzów Wielkopolski

Szczerze najlepszy dentysta w Gorzowie. Bardzo serdecznie rozmawia z pacjentem ,dokładnie opisuje przebieg leczenia i " od serca" leczy. Bardzo mi pomógł i pięknie mu dziękuję.

Opinia dodana przez: Barbara

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne PUL-MED Grażyna Szwankowska
30 Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

leczenie u dr Marty trwało prawie rok, ale przedstawiony mi plan leczenia zawierał każdy jego element, wiedziałem jaki jest cel leczenia, a sytuacja wyjściowa nie była łatwa, co widziałem na zdjęciach zrobionych na początku. dziekuje za troskę i nowy uśmiech,
pozdrawiam M.

pozdrawiam M.

Centrum Stomatologii Estetycznej "Dental Medica"
Plac Jana Pawła II 56/2
66-400 Gorzów Wielkopolski

Najlepszy stomatolog z jakim można mieć do czynienia. Wszystkim gorąco polecam. Tylko u Pani dr Hendler nie wiesz kiedy dostaniesz znieczulenie,a dalsze leczenie to mistrzostwo. Cierpliwa i upewnia się czy nie czujesz bólu.
Na pewno nie będę szukał innego lekarza stomatologa.

Na pewno nie będę szukał innego lekarza stomatologa.

Opinia dodana przez: Grzegorz

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Poleciły mi ją mama i siostra. Ja sama chodzę już do pani doktor ponad 3 lata, nigdy mnie nie zawiodła i zawsze jest otwarta na moje uwagi np. dotyczące wyrywania ósemek. Polecam.

NSZOZ " Uśmiech"
ul. Karola Marcinkowskiego 90
66-400 Gorzów Wielkopolski

W moim prywatnym rankingu pan Bogusław Karpisz to mistrz Świata w ekstrakcji zębów i korzeni bez korony oraz w aplikacji znieczuleń. Miałem możliwość być poddany przez niego zabiegowi ekstrakcji czterech korzeni, których korony po prostu zeżarłem któregoś z pierwszych dni służby wojskowej a.d. 1989. Czekałem z nimi 5 albo 6 lat, po czym udałem się najpierw po poradę, co z nimi zrobić. Niestety, nadawały się do usunięcia. W czasie 20-minutowego zabiegu po solidnym znieczuleniu, musiałem w trakcie ich usuwania upewniać się na migi, ile ich jeszcze zostało, bo niewiele czułem. Prawe dolne: 4, 5, 6 i 7-ka stały się historią w sposób prawie bezbolesny. Potem już tylko artystyczne cerowanie dziąsła i trochę środków przeciwbólowych, kiedy już znieczulenie przestanie działać, płukanie szałwią i takie tam... Za kilka dni zdjęcie szwów i to by było na tyle. Późnej byłem jeszcze kila razy jego pacjentem. Mam dwa założone przez niego wypełnienia, które trzymają się już ponad 20 lat.

Opinia dodana przez: Dariusz J.

Gorzów Wielkopolski

Bardzo dobra dentystka chodzę do niej od lat. Polecam.

Bardzo dobra dentystka chodzę do niej od lat. Polecam.

Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 19 lok. 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Od dłuższego czasu się lecze u dr Anny Dojs jest kompetentna, miła a przede wszystkim ma czas dla pacjenta.

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy
Generała Sikorskiego 115
66-400 Gorzów Wielkopolski

SUPER FACHOWIEC I SUPER PODEJŚCIE DO PACJENTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: SŁAWEK

Stomatolodzy w mieście Gorzów Wielkopolski