Radosław Rossa

Radosław Rossa to wyjątkowy stomatolog, fachowe podejście do problemu z jakim sie przyszlo, totalny konkret, godny zaufania i polecenia, a do tego z duzym poczuciem humoru , najlepszy w Gorzowie, wizyty zawsze w czasie, jestem wdzieczna ze trafilam do jego gabinetu i dziekuje pięknie!

Szczerze najlepszy dentysta w Gorzowie. Bardzo serdecznie rozmawia z pacjentem ,dokładnie opisuje przebieg leczenia i " od serca" leczy. Bardzo mi pomógł i pięknie mu dziękuję.

SUPER!! Pan Radosław jest niesamowity! Nigdy nie spotkałam się z takim dentystą. Bezboleśnie i niezwykle delikatnie wykonuje całą "robotę". Moja ocena nie mieści się w skali powyżej. Jednym słowem REWELACJA!!

Najlepszy dentysta u jakiego byłam. Poświęca bardzo dużo czasu na rozmowę. Podczas swojej pracy rzadko odczuwałam ból nawet ani razu !!!

Moim zdaniem najlepszy dentysta w Gorzowie.

Moim zdaniem najlepszy dentysta w Gorzowie.

KRÓTKO I NA TEMAT REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KRÓTKO I NA TEMAT REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wie, co robi. Bardzo dobrze traktuje pacjentów. Zdecydowanie godny polecenia. Mówię to z własnego doświadczenia i obserwacji podczas oczekiwania na wizytę.

rewelacja teraz wizyta u pana ROSSY to nie ból to przyjemność

rewelacja teraz wizyta u pana ROSSY to nie ból to przyjemność

Bardzodobre podejście do pacjęta.Corka bardzo chetnie chce teraz chodzic do stomatologa,kiedys było inaczej,krzyk juz przed wejsciem do gabinetu.Teraz wchodzi z uśmiechem.