lek. dent. Katarzyna Borysiuk

Bardzo nieprzyjemna w komunikacji arogancka Pani Doktor. Nie zależy jej na zębach pacjenta, a tylko na zysku, Odradzam, nie polecam. W moim przypadku podczas czyszczenia kamienia nazębnego uszkodziła mnie plombę (wypadł kawałek), która była robiona niedawno w dobrej klinice. Odradzam, bo będą to wyrzucone pieniądze, niepotrzebne kłopoty i poczucie niesmaku od wizyty

Niestety tez odradzam wizyte!! Za duże pieniądze mialam robione cztery korony i DWIE Z NICH PO MIESIACU WYPADŁY!!! Trzeba było je ratować u innego specjalisty, za dodatkowe pieniądze, który jak je zobaczył stwierdził, że one po 10 latach nie powinny wypaść, co dopiero po miesiącu.Nie polecam i sama tam nie wracam!!

bardzo świetny fachowiec znający sie na nowoczesnych metodach leczenia polecam

bardzo świetny fachowiec znający sie na nowoczesnych metodach leczenia polecam

Oceniam lekarkę jako niekompetentną, postępującą wybitnie nieetycznie wobec pacjenta. Ignorancja innych metod leczenia i ich nieznajomość. Nieuczciwe przedstawaiła metody leczenia jak również powikłania z tym związane, prawdopodobnie wyniakało to z chęci zysku. Lekarka raczej dążąca do bezzębiania pacjentów niż podejmująca działania mające na celu utrzymanie własnych zębów pacjenta jak najdłużej. Pozostał ogromny żal do "lekarki" i koniecznośc ponoszenia konsekwencji jej błędów.