lekarz Katarzyna Chmiel

Bardzo dobry diagnostyk. Bardzo kompetentny, dokładny lekarz, wszytko dokładnie sprawdza, a przy tym bardzo uprzejmy.

Super lekarka. Prowadzę u niej ciążę. Pierwszą prowadziłam prywatnie u innego lekarza, więc mam porównanie. Pani Chmiel wygrywa na każdym polu. Zleca wszystkie badania, jest dokładna, ma zawsze czas dla pacjentek. Super.

Lekarka bardzo sympatyczna,ale żeby sie dostać na wizytę trzeba mieć zdrowe nerwy. Za każdym razem dzownie conajmniej przez 5 dni non stop-od 17.00 do 22.00 i Pani recepcjonistka nie raczy odebrać.JAk juz sie dodzownie i pytam kiedy można dzwonic,to mówi,ze codzinnie odbiera telefony. Żałosne !!!

Bardzo dobry lekarz! Miła, kompetentna. Ciążę prowadziła całkiem dobrze, przeprowadziła cesarkę. Polecam!

Nie byłam zadowolona z wizyt u doktor Chmiel, zapisywała mi lekarstwa które bardzo żle tolerowałam a kolejna wizyta za cztery albo i sześć miesiące. Telefonicznie nie chciała udzielać rady jeśli lek wybitnie nie służył. Przez jej niekompetencję znajoma urodziła upośledzone dziecko i mimo iż chodziła do niej prywatnie w szpitalu po porodzie udawała że jej nie zna, nie potrafiła przyznać się do błędnego prowadzenia jej ciąży. Raczej nie polecam jej jako lekarza.

Godna polecenia. Kiedy pierwszy raz w życiu wybierałam się do ginekologa bardzo sie bałam ale wszystkie znajome potwierdziły że nie ma się co bać bo ta kobieta jest super. Jeszcze nie rodziłam więc niewiem jak prowadzi ciąże, więc na ten temat nie będe się wypowiadać.

Bardzo gorąco polecam! jest lekarzem kompetentnym i przede wszystkim nie bagatelizuje choroby, ciążę prowadzi również bardzo dobrze. Także w 100% polecam!

WSZYSTKO SUPER!! NIE DROGO I KOMPETENTNIE!! BARDZO POLECAM!!

WSZYSTKO SUPER!! NIE DROGO I KOMPETENTNIE!! BARDZO POLECAM!!

dzieki tej pseldo lekarce zona stracila dzieck

dzieki tej pseldo lekarce zona stracila dzieck