lekarz Katarzyna Chmiel

KOBIETKI!!!! ta pani doktor jest nie zastąpiona. To człowiek który potrafi rozmawiać z drugą osobą a nie tylko podać diagnoze i spadówa do domu. Chodzę do niej 6 lat. Za 50zł jest wykonywane badanie USG, badanie cytologiczne (wymaz), oraz bada piersi!!...w lutym bede rodzic swoej pierwsze dziecko i odpłatnie nawet może mi odebrac poród. Jak najbardziej polecam.

Bardzo dobry diagnostyk. Bardzo kompetentny, dokładny lekarz, wszytko dokładnie sprawdza, a przy tym bardzo uprzejmy.

Pani doktor jest bardzo uprzejma ,kompetentna i wzbudza zaufanie.Wizyta przebiegła w miłej atmoserze i spełniła moje oczekiwania. Polecam!

jestem bardzo zadowolona, zawsze kompleks badań, wszystkie niezbędne skierowania, wiele pytań, nas które zawsze dostanę odpowiedź, koszt również nie wysoki jak na wizyty prywatne, co do umówienia terminu telefonicznie nie miałam nigdy większych problemów, zawsze trzeba dzwonić pomiedzy 20 a 21...a po wyniki pomiedzy 21-22- taka informacje dostalam w gabinecie i od lat jest tak samo:) polecam

Bardzo dobry lekarz! Miła, kompetentna. Ciążę prowadziła całkiem dobrze, przeprowadziła cesarkę. Polecam!

Polecam tę lekarkę. Rzeczywiście trudno się dodzwonić, są długie terminy oczekiwania, no godz.przyjęć do późna wiecz.

Lekarka bardzo sympatyczna,ale żeby sie dostać na wizytę trzeba mieć zdrowe nerwy. Za każdym razem dzownie conajmniej przez 5 dni non stop-od 17.00 do 22.00 i Pani recepcjonistka nie raczy odebrać.JAk juz sie dodzownie i pytam kiedy można dzwonic,to mówi,ze codzinnie odbiera telefony. Żałosne !!!

Super lekarka. Prowadzę u niej ciążę. Pierwszą prowadziłam prywatnie u innego lekarza, więc mam porównanie. Pani Chmiel wygrywa na każdym polu. Zleca wszystkie badania, jest dokładna, ma zawsze czas dla pacjentek. Super.

Bardzo gorąco polecam! jest lekarzem kompetentnym i przede wszystkim nie bagatelizuje choroby, ciążę prowadzi również bardzo dobrze. Także w 100% polecam!

WSZYSTKO SUPER!! NIE DROGO I KOMPETENTNIE!! BARDZO POLECAM!!

WSZYSTKO SUPER!! NIE DROGO I KOMPETENTNIE!! BARDZO POLECAM!!