lekarz Katarzyna Chmiel

Nie byłam zadowolona z wizyt u doktor Chmiel, zapisywała mi lekarstwa które bardzo żle tolerowałam a kolejna wizyta za cztery albo i sześć miesiące. Telefonicznie nie chciała udzielać rady jeśli lek wybitnie nie służył. Przez jej niekompetencję znajoma urodziła upośledzone dziecko i mimo iż chodziła do niej prywatnie w szpitalu po porodzie udawała że jej nie zna, nie potrafiła przyznać się do błędnego prowadzenia jej ciąży. Raczej nie polecam jej jako lekarza.

Godna polecenia. Kiedy pierwszy raz w życiu wybierałam się do ginekologa bardzo sie bałam ale wszystkie znajome potwierdziły że nie ma się co bać bo ta kobieta jest super. Jeszcze nie rodziłam więc niewiem jak prowadzi ciąże, więc na ten temat nie będe się wypowiadać.