lek. dent. Katarzyna Chudzińska-Otulakowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Polecam z czystym sumieniem. Rewelacyjne podejście - zwłaszcza do dzieci. Miła, zawsze znajduje czas - nawet w nagłych sytuacjach. No po prostu STOMATOLOG z prawdziwego zdarzenia !!!!!

Absolutnie nie zgadzam się z tą opinią, do dr Kasi chodzimy całą rodziną od lat my i wielu naszych znajomych i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.STANOWCZO POLECAM!!!

nie ma kompletnie podejscia do dzieci, cche zrzucac z fotele jak dziecko nie chce spokojnie iedziec, grozi karami w domu itd.

Po prostu się nie boję takiej pani stomatolog :-)) Jak moze to i NFZ kamień nazębny ściagnie , choc tego akurat nie lubie, ale trudno, człek sie podporządkowuje fachowcowi... Polecam( prawie jak w Allegro ) !!!

Po prostu się nie boję takiej pani stomatolog :-))
Polecam( prawie jak w Allegro ) !!!

pani Kasia jest fantastycznym stomatologiem....z moimi problemami i specyficznym uzębieniem borykałam sie bardzo długo ...trafiłam do pani Kasi i zdobyła moje zaufanie i sympatię...przyprowadziłam tam 4 letnia córkę....podejście pani Kasi było fantastyczne.Zauważyłam ,ze bardzo dużo pacjentów to dzieci,a jak wiadomo do dzieci trzeba mieć podejście.Cieszę sie ,ze wreszcie udało mi sie znależc kompetentnego stomatologa...który "zaraz nie usuwa bo tak najłatwiej" ale stara sie ratować to co można

Pani Kasia jest rewelacyjnym stomatologiem i na pierwszy rzut oka widać, że pracę swoją wykonuje z powołania! Szłam do Niej jak na skazanie, ale już przed wejściem do gabinetu (sic!) okazało się, że jest tak mega sympatyczna, że nie mogłam wyjść z podziwu! :) Pani Kasia jest rzetelnym i kompetentnym stomatologiem, w dodatku ma rewelacyjne podejście do pacjenta - każda wizyta u Niej jest kompletnie "na luzie" :) Prawdziwa i jedyna w swoim rodzaju profesjonalistka! Jeśli ktoś obawia się wizyt u dentysty - GORĄCO POLECAM z całą odpowiedzialnością właśnie Panią Kasię! :) Gwarancja kompetencji i bardzo dobrze wyleczonych zębów :) Ja na pewno pozostanę Jej stałą pacjentką polecając Ją wszystkim moim znajomym :)

Pani Kasia jest najlepszym stomatologiem w Polsce!Z moja niepełnosprawną córeczką zjeździłam prawie cała Polskę w tym prestiżowe kliniki.Małgosia wiele wycierpiała a kolejne wizyty pogłębiały jej lęk i nasilały ataki.Gdy całkiem zrezygnowana i zrozpaczona trafiłam do gabinetu Pani Katarzyny byłam przekonana,że ta wizyta będzie kolejną traumą dla córki.Nie mogłam wyjść z podziwu i szoku widząc jak ciepłym a zarazem profesjonalnym podejściem Pani Kasia wzbudziła zaufanie i sympatie Małgosi.I to w parę chwil! Pani Kasia jest od tamtych chwil nie tylko naszym stomatologiem lecz aniołkiem.Małgosia pokochała Panią Kasię i nie miewa już ataków,które w jej stanie były naprawdę groźne dla jej zdrowia.Gdyby mogła powiedziałaby sama:DZIĘKUJĘ! Polecamy wszystkim!Naprawdę warto!

Serdecznie polecam.Pani Kasia ma podejście do pacjenta takiego lekarza jeszcze nie spotkalam.

Zdecydowanie polecamy, leczymy się u pani Kasi całą rodziną i wszyscy jesteśmy zadowoleni! S&A

Bardzo dobry fachowiec. Leczy również moje dzieci . Polecam bardzo , gabinet i sprzęt na najwyższym poziomie.