lek. dent. Katarzyna Cieśla-Bartczak

Bardzo polecam. Od pierwszej wizyty wszystko było jasne i zrozumiałe. Pani Kasia jest bardzo miłą i delikatną osobą. Wyleczyła wszystkie moje zęby zgodnie z zaplanowanym procesem :)

Do Pani Kasi trafilem z polecenia i teraz z czystym sumieniem moge polecac ja innym. Wszystko dokladnie tlumaczy, jest bardzo delikatna, zawsze usmiechnieta i mila. Na pierwszej wizycie ustalony plan leczenia, pozniej konsekwentnie realizowany. Teraz mam zdrowe zeby, zadnych problemow, brakuje mi jedynie cotygodniowych pogawedek z Pania Kasia:)

Niedawno miałam przyjemność leczyć zęby u Pani doktor. Na pierwszej wizycie zostałam poinformowana bardzo dokładnie o planie leczenia i co konkretnie jest do zrobienia. Pani doktor bardzo miła uśmiechnięta i co najważniejsze bardzo delikatna cały czas pytała się czy nic nie boli podczas leczenia. Odrazu powiedziała co jest najważniejsze do zrobienia a co można zrobić na późniejszych wizytach. Wyszłam z gabinetu zadowolona uwzględniając fakt że bardzo się bałam, ponieważ nie mam zbyt miłych wspomnień podczas wizyt u innyh stomatologów. Mogę śmiało polecić Panią doktor dla wszystkich pacjentów, którzy chcą mieć dobrze wyleczone zęby u profesjonalnego u Stomatologa któremu zależy na pacjencie. pozdrawiam

Jestem po dwóch wizytach, pierwsza to tzw. przegląd i od razu jedna plomba. Kolejna wizyta to dalsze leczenie ubytków. Leczenie na NFZ. Dopłata związana z wykorzystaniem materiałów nie objętych przez fundusz- o czym zostałam poinformowana. Sympatyczna i kompetentna pani doktor.

NIECH NIKOGO NIE ZWIEDZIE POWIERZCHOWNOŚĆ PANI DOKTOR. PODCZAS WIZYTY WIĘCEJ CZASU POŚWIĘCA ASYSTENTKOM I INNYM OSOBOM ODDAJĄC SIĘ POGAWĘDKOM. JEDYNE CO ZROZUMIAŁEM Z WIZYTY TO FAKT ŻE BĘDZIE KOSZTOWAŁO! CZUŁEM SIĘ NIECO ZBĘDNY A NAPEWNO NIEDOINFORMOWANY. NIE MOGĘ POLECIĆ WIZYTY U PANI DOKTOR