lekarz Katarzyna, Gajda

Internista, Endokrynolog

3,7

Dawno nie spotkałam tak aroganckiego i chamowatego lekarza. Od samego wejścia Pani uraczyła mnie swoim złym humorem. Nie obyło się bez uwag wypowiedzianych pod nosem, które były zupełnie nie na miejscu z jej strony. Miła, sympatyczna i empatyczna - tego o tej pani zdecydowanie powiedzieć nie można. Zmarnowany czas i zmarnowane pieniądze. Wizyta była prywatna i wyszłam z tym z czym przyszłam. To była moja druga wizyta. Myślałam wcześniej, że Pani doktor ma może zły dzień. Jednak się myliłam. Zaleciła mi leki na receptę z tym, że kazała iść do ...

Dawno nie spotkałam tak aroganckiego i chamowatego lekarza. Od samego wejścia Pani uraczyła mnie swoim złym humorem. Nie obyło się bez uwag wypowiedzianych pod nosem, które były zupełnie nie na miejscu z jej strony.  Miła, sympatyczna i empatyczna - tego o tej pani zdecydowanie powiedzieć nie można. Zmarnowany czas i zmarnowane pieniądze. Wizyta była prywatna i wyszłam z tym z czym przyszłam. To była moja druga wizyta. Myślałam wcześniej, że Pani doktor ma może zły dzień. Jednak się myliłam. Zaleciła mi leki na receptę z tym, że kazała iść do internisty, żeby tę receptę mi wypisał - co jest dla mnie absurdalne, gdyż to nie internista mnie diagnozował i leczy tylko ona (zatem słusznie miał prawo odmówić wypisania i odesłać mnie do lekarza, który takie leki zalecił). Zdecydowanie nie polecam i sama również tam nie wrócę.

Duża wiedza,fachowość,życzliwość,szacunek i troska o pacjenta.Przydałoby się więcej takich lekarzy..

Pani dr Katarzyna Gajda jest fachowcem przez duże F. Miła, sympatyczna, świetne podejście do pacjenta i tłumaczenie choroby oraz leków.