Internista Leszno

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszczynko, Leszno

Lekarz z "najwyższej półki". Kompetentny, zaangażowany wysokiej klasy specjalista, na którego można liczyć zawsze. Jestem pod opieką Pana doktora od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego doktorowi i jego małżonce.

Opinia dodana przez: Andrzej

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszczynko, Leszno

lekarz godny polecenia,zawszewysłucha do końca, doradzi ,trzyma na duchu,zawsze z uśmiechem aż się chce do takiego lekarza iśc

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Duża wiedza,fachowość,życzliwość,szacunek i troska o pacjenta.Przydałoby się więcej takich lekarzy..

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marian Jan Zieliński

EKG, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Poradnie i Diagnostyka "MERIDIAN"
Święciechowska 1
64-100 Leszno

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Domowe"
Sobieskiego 1.
64-100 Leszno

Fantastyczny lekarz. Trafne diagnozy nawet przy innych dolegliwościach pacjenta. Nie spieszy się, spokojnie wyjaśnia i informuje pacjenta. Ponadto ciepła osoba. Pozytywna opinia o Pani doktor potwierdza się w rozmowach z innymi pacjentami. Polecam.

Opinia dodana przez: Maria

Zespół Pielęgniarek Środowiskowo-Rodzinnych "Patronaż" Sp.C. w Lesznie
Marcinkowskiego 5A
64-100 Leszno

Porządny - kardiolog dzięki niemu, żyję dziś normalnie.Trafne diagnozy-kompetentny- cierpliwy- wysłucha- wytłumaczy skieruje gdzie trzeba poświęca- dużo czasu dla każdego pacjenta bardzo uprzejmy ,serdecznie i pozytywnie nastawiony do pacjenta .Polecam wszystkim szukającym dobrego Kardiologa- sto procentowy, bardzo wysokiej klasy specjalista, ledwo chodziłem na drugie piętro a teraz biegam na czwarte po wstawieniu stendów.

Opinia dodana przez: Ryszard Nowicki

ul. Jana Kiepury 8
64-100 Leszno

Świetny fachowiec,konkretny lekarz.potrafi wytłumaczyć prostym językiem co komu dolega. Słucha pacjenta.....POLECAM SERDECZNIE!

Opinia dodana przez: Małgorzata

ulica Kiepury 8
64-100 Leszno

Pan doktor jest lekarzem kompetentnym znajacym się na swoim fachu poza tym jest bardzo sympatycznym czlowiekiem.

Opinia dodana przez: Aneta

ul. Tuwima 16/7
05-084 Leszno

Zawsze miła i uprzejma,bardzo stara się pomóc. Widać, że lubi to co robi- taki lekarz z powołania. Polecam.

Opinia dodana przez: Nenka

lekarz Ryszard Sudolski

Internista, Lekarz rodzinny

Muśnickiego 4
64-100 Leszno

wyjątkowo pozytywny lekarz - takich już niewielu, profesjonalista, oddany pacjentowi, angażujący się w pełni. Stara, dobra szkoła z dużą dozą współczesności - sprawny, skomputeryzowany, mobilny, leniwi lekarze powinni brać z Niego przykład

Opinia dodana przez: MM