Internista Leszno

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszczynko, Leszno

Dr. Kocybik to dla mnie człowiek z wielką wiedzą a przede wszystkim bardzo komunikatywny,rzeczowy i uprzejmy.Dziesięć lat temu moja mama miała problemy z ciśnieniem, były krwotoki z nosa. Dostała jakieś leki i pewien czas było dobrze. Kiedy przeprowadziła się do mnie do Leszna pojawiła się zadyszka. Myślałam że to wieńcówka,ale byłam w błędzie. Wielu lekarzy ją osłuchiwało,ale żaden nic nie stwierdził.Polecono mi dr. Kocybika, który na pierwszej wizycie osłuchując stwierdził ...
Opinia dodana przez: elzbieta

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszczynko, Leszno

Bardzo dobry lekarz,stawia trafne diagnozy, życzliwa. Jedyna wada to chyba to, że okropnie długo trzyma pacjenta, nie zawsze potrzebnie. A ludzie w kolejce pod drzwiami czekają godzinami. Za bardzo rozgadana jest.
Opinia dodana przez: Libra

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Duża wiedza,fachowość,życzliwość,szacunek i troska o pacjenta.Przydałoby się więcej takich lekarzy..
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marian Jan Zieliński

EKG, Osteoporolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Poradnie i Diagnostyka "MERIDIAN"
Święciechowska 1
64-100 Leszno

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

ul. Jana Kiepury 8
64-100 Leszno

Super dr,Ordynator oddziału kardio w Drawsku.Kompetentny,uprzejmy,oddany swojej pracy i pacjentowi.
WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ.
Opinia dodana przez: Darek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Domowe"
Sobieskiego 1.
64-100 Leszno

Fantastyczny lekarz. Trafne diagnozy nawet przy innych dolegliwościach pacjenta. Nie spieszy się, spokojnie wyjaśnia i informuje pacjenta. Ponadto ciepła osoba. Pozytywna opinia o Pani doktor potwierdza się w rozmowach z innymi pacjentami. Polecam.
Opinia dodana przez: Maria

ul. Jana Kiepury 8
64-100 Leszno

Świetny fachowiec,konkretny lekarz.potrafi wytłumaczyć prostym językiem co komu dolega. Słucha pacjenta.....POLECAM SERDECZNIE!
Opinia dodana przez: Małgorzata

Zespół Pielęgniarek Środowiskowo-Rodzinnych "Patronaż" Sp.C. w Lesznie
Marcinkowskiego 5A
64-100 Leszno

Porządny - kardiolog dzięki niemu, żyję dziś normalnie.Trafne diagnozy-kompetentny- cierpliwy- wysłucha- wytłumaczy skieruje gdzie trzeba poświęca- dużo czasu dla każdego pacjenta bardzo uprzejmy ,serdecznie i pozytywnie nastawiony do pacjenta .Polecam wszystkim szukającym dobrego Kardiologa- sto procentowy, bardzo wysokiej klasy specjalista, ledwo chodziłem na drugie piętro a teraz biegam na czwarte po wstawieniu stendów.
Opinia dodana przez: Ryszard

ul. Tuwima 16/7
05-084 Leszno

Zawsze miła i uprzejma,bardzo stara się pomóc. Widać, że lubi to co robi- taki lekarz z powołania. Polecam.
Opinia dodana przez: Nenka

ulica Kiepury 8
64-100 Leszno

Pan doktor jest lekarzem kompetentnym znajacym się na swoim fachu poza tym jest bardzo sympatycznym czlowiekiem.
Opinia dodana przez: Aneta

Interniści w Lesznie