lekarz Witold Piotrowski

2,4
2,2
1,9
2,6

Zdecydowanie Nie polecam brak kultury wulgarny, cena z kosmosu ,leczenie ziółkami za kosmiczne pieniądze.I spacer po korytarzu z luzakiem w ustach a ludzie czekają na wizytę.NieNieNie

Zdecydowanie Nie polecam brak kultury wulgarny,

Jeśli masz za dużo kasy i nie zależy Ci na życiu to idź. W innym przypadku ODRADZAM. Na bardzo chore serce zapisał herbatki ziołowe. A wizyty prywatne ceny z kosmosu i kolejna porcja herbatki. TRAGEDIA

Dobry lekarz.spokojny co też uspokaja pacjena.bada dokładnie.tlumaczy problem i sposób leczenia.badanie trwa długo ale warto.polecam bardzo

z całego serca polecam pana doktora, dw razy robil mi koronografie w Puszczykowie jest bardzo dokładny, wszystko wytlumaczy dokladnie i rozmawia podczas zabiegu z pacjentem. Będę zawsze kazdemu polecać Pana doktora to lekarz z powołania

Lekarz nawet mnie nie zbadał, był nieuprzejmy i zapisał mi jakieś ziółka na uspokojenie (jestem po ablacji).

Nie polecam lekarza, brakuje mu empatii i profesjonalizmu. Prowadzi rozmowy nie na temat, przerywa i nie traktuje osoby z szacunkiem.

Brak profesjonalizmu, chamski względem pacjentów, brak jakiejkolwiek kultury oraz empatii. Dotyka w miejsca niezwiazane z badaniem, wypytuje o rzeczy prywatne.

Brak profesjonalizmu i szacunku do pacjenta. Lekarz niegodny polecenia w żadnym stopniu, może traktuje drugiego człowieka inaczej na wizycie prywatnej ;)))

Brak profesjonalizmu i szacunku do pacjenta.

Nie polecam tego lekarza, mimo dobrej opinii lekarskiej Pan doktor kasuje człowieka za badania które również prywatnie u innych specjalistów kosztują max 300zl Pan Doktor bierze 1000zl nie informując pacieta o cenie badań, chwaląc się przy tym prywatna hodowla koni arabskich teraz już wiem za co ma te konie... Niewiele mi powiedział na temat mojego zdrowia tyle co sam wiem, zapisał mi tabletki po których nie powinienem prowadzić samochodu mimo tego że poinformowałem go ze jestem zawodowym kierowca!! Po zażyciu tych tabletek mogę stracić prawo jazdy jeśli był bym brany na krew, dowiedziałem się tego od kolegi któremu zabrano. Jeśli zdecydujesz się robić badania u tego pana pamiętaj zabrać sporo gotówki i zapisz się już gdzieś indziej bo się tam wiele nie dowiesz...

Bardzo dobry lekarz, dba o pacjęta wyjaśnia chorobę i metody leczenia, poświęca mu dużo czasu. Ufam temu lekarzowi i polecam innym chorym. Stała pacjentka