Katarzyna Gąska-Pachońska

Protetyk, Stomatolog

1,9
2,9
1,9

Pani stomatolog wiedze ma dobrą ale rządzą pieniądze....jak nie ma ubytków to wymienia plomy....

Bardzo dobry stomatolog, staranny, sumienny. Żaden dentysta nie podszedł tak do mojego uzębienia jak pani doktor. Poswieca duzo czasu pacjentowi,tłumaczy wszystko w zrozumiały dla człowieka sposób. Zadowolona jestem również z efektów leczenia.

Zdecydowanie nie polecam. Gabinet ten odwiedzaliśmy wielokrotnie i zdecydowanie jest to największe nasze rozczarowanie ubiegłego roku. Pomijając ceny - nigdy nie wiadomo ile będzie kosztowała wizyta - zależy chyba od nastroju Pani doktor, podejście do pacjenta jest takie: Moja córeczka miała przez kilka miesięcy leczone ząbki u Pani doktor - Mała faktycznie polubiła tą panią. Okazało się jednak, że jedna plomba założona przez Panią doktor po tygodniu wypadła - co zoatało skwitowane następująco: trudno - tak już musi zostać - zbyt duża dziurka w mleczaku, czasem będzie się tam zbierać ...

Moja córeczka miała przez kilka miesięcy leczone ząbki u Pani doktor - Mała faktycznie polubiła tą panią. Okazało się jednak, że jedna plomba założona przez Panią doktor po tygodniu wypadła - co zoatało skwitowane następująco: trudno - tak już musi zostać - zbyt duża dziurka w mleczaku, czasem będzie się tam zbierać ropka, wtedy należy się zgłosić. Kiedy tak się stało - córeczka w nocy spuchła i bardzo płakała, zgłosiliśmy się i pomimo tego, że tego dnia Pani doktor przyjmowała pacjentów - nam wyznaczyła wizytę za 4 dni. Był to dla nas szok!!! Dziecko z bolącym zębem, ze spuchniętą szczęką ma czekać 4 dni na udzielenie pomocy!!! (Oczyszczenie bolącego ząbka w innym gabinecie jeszcze tego samego dnia trwało 10 minut)
Dodam jeszcze, że warto poszukać innego stomatologa, bo naprawdę takie zachowanie (pomijając jakość świadczonych usług oraz zbyt wygórowane ceny) zasługuje na jak najgorszą opinię.

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor,to był strzał w dziesiątkę! Moja córka już nie obawia się wizyt u dentysty,nawet mój długo pielęgnowany uraz do lekarzy tej profesji zniknął.Wizyty u pani doktor są przyjemnością i mogę być spokojna,że powierzyłam jej dbanie o stan uzębienia mojej rodziny.Polecam wszystkim!