lekarz Katarzyna Kalandyk-Osinko

Pani doktor może jest dobra dla prowadzenia bezproblemowych ciąż, zrobienia usg, wypisania recepty itp. Ale poważniejsze problemy np. ciąża po poronieniu, diagnostyka itp. Pani doktor nie ogarnia. Radzę omijać i szukać innego lekarza

Bardzo dobra Pani Doktor (a miałam już styczność z kilkoma lekarzami z tej dziedziny). Mimo długich kolejek i wielu pacjentek zawsze ma czas przyjąć i wytłumaczyć ewentuanle wątpliwości. Sama prowadziłam u Niej ciążę. Polecam!

Pani Doktor bardzo miła i sympatyczna. Mimo tego, że miała full pacjentów przyjęła mnie i od razu powiedziała co i jak. Zrobiła zabieg i jest po wszystkim. jednym słowem godna polecenia!:)

jednym słowem godna polecenia!:)

Wspaniała, kompetentna Pani Doktor. Prowadziła moją pierwszą ciążę, odpowiadała na każde pytania, byla miła i rzeczowa. Los chciał, że miała dyżur, gdy rodziłam. Bardzo mi pomogła, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Z moich obserwacji z przychodni wynikało, że każdą pacjentkę traktuje w sposob indywidualny, nigdy nikomu nie odmówiła pomocy i przyjęcia (choć pacjentek zawsze miała bardzo dużo). Inteligentna, zdolna- dobrze się zapowiada. Mam nadzieję, że się to nie zmieni.

Pani Doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale i cudownym człowiekiem:) ma "ludzkie" podejście do pacjenta. Wszystko wytłumaczy (nawet kilka razy jeśli trzeba), jest uprzejma i miła i nikogo nie traktuje przedmiotowo. Była przy moim porodzie i bardzo mi pomogła za co bardzo Jej dziękuje. Reasumując: jest wspaniałym lekarzem! GORĄCO POLECAM!!!!

Jeden z najwspanialszych lekarzy jakich spotkałam. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania, poświęca mnóstwo czasu pacjentowi. Rozważa wszystkie możliwości jeśli coś dziecku zagraża., tak aby było najlepiej dla dzidziusia. Cięcie cesarskie wykonuje idealnie, prawie nie ma śladu i żadnych komplikacji !! Przy niej czułam się na prawde bezpiecznie. GODNA ZAUFANIA, szkoda że nie przyjmuje prywatnie - choć to nie ma w jej przypadku znaczenia, bo daje z siebie 100 %. Mój prywatny lekarz nie zajął sie mną tak jak ten lekarz !!

Bardzo miła dziewczyna, duża empatia, dobrze się zapowiada!

Bardzo miła dziewczyna, duża empatia, dobrze się zapowiada!

na patologii ciązy była super ale przy porodzie bardzo się zawiodłam (super tłumaczy ale nic więcej )

miła, dobrze wykwalifikowana , uprzejma, dba o własnych pacjętów

miła, dobrze wykwalifikowana , uprzejma, dba o własnych pacjętów

bardzo uprzejma,wykwalifikowana obroniła doktorat.Bardzo dba o swój wizerunek,szanuje pacjentki,uczynna.