lek. dent. Katarzyna Kosatka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Najlepszy gabinet stomatologiczny jaki znam, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Gorąco wszystkim polecam.

Z pełną odpowiedzialnością POLECAM. Profesjonalne podejście, wizyty mimo, że lekko droższe niż u innych ale naprawdę warto.

Bardzo polecam wszystkim Panią Doktor. Trafiłam do gabinetu z dosyć brzydkim defektem estetycznym: złamany ząb z przodu, wielokrotnie nadlewany, przebarwiony i strasznie brzydki - po prostu moja zmora od lat. Pani dentystka powiedziała, że spróbuje coś zmienić i że są teraz nowsze metody i naprawdę dobre materiały. I okazało się,że można było mój ząbek tak naprawić, żebym nareszcie mogła się promiennie uśmiechać do wszystkich (co nieustannie czynię:-)).

Byłem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor. Już poleciłem ten gabinet kilku osobom. Wizyta była bezstresowa, bezbolesna i prawie natychmiast poczułem poprawę - a muszę przyznać, że dotarłem tam z duuużym bólem zęba. Bardzo dziękuję:)

wszystko ok, bardzo zadowolona jestem z leczenia, ale koszty są troche duuze..., no coz, trzeba bylo dbac o zeby lepiej zeby teraz ich nie leczyc:)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Sieradz"?

Sieradz

Władysława Warneńczyka 3