lekarz Katarzyna Kossakowska-Świetlik

Lekarz rodzinny

2,5

Nie wiem skąd negatywne opinie o pani doktor. Jedna z lepszych lekarek w Piasecznie. Zawsze służy pomocą. Przy pandemi covid jako jedna z nielicznych lekarzy nie schowała się w domu, tylko jeździła po domach do ludzi z zarażeniem covid i ich osłuchiwała i leczyła (między innymi moją mamę). PRAWDZIWY LEKARZ POLECAM Z CAŁEGO SERCA

Nie wiem skąd negatywne opinie o pani doktor.
Jedna z lepszych lekarek w Piasecznie.
Zawsze służy pomocą.
POLECAM Z CAŁEGO SERCA

Wizyta przebiegła uprzejmie ale ze strony pani doktor brak jakiegokolwiek wywiadu, tylko skupienie się na jednym parametrze z badań krwi i od razu wypisywanie recepty. Bez pytań o styl życia, szkodliwe nawyki czy historię chorób w rodzinie. Również bez zaproponowania dodatkowych badań w celu dokładniejszego zbadania problemu. Sama wizyta trwała maksymalnie 5 minut.

Wizyta domowa. Dziecko przebadane osłuchowo, zbadane uszy i gardło. Pani doktor opisała stan i po wnikliwszych pytaniach odpowiedziała na wszystkie wątpliwości.

Wizyta domowa.

Niestety trudno mi powiedziec o wizycie u tej Pani coś dobrego. Pośpiech, znieciepliwienie, postawa "z pretensjami do wieku". Ogólnie bardzo negatywnie. Jestem osobą starszą zatem troszke szacunku ze strony Pani doktor raz jako osoby starszej, dwa jako Pacjenta. Tłumaczenie choroby było zdawkowe. Niestety nie zaliczę lekarza "do godnych polecenia".