lekarz Katarzyna Kuśmierska-Urban

Przez przypadek trafiłam do Pani doktor na usg w trybie pilnym w Enel-Med. Był to pierwszy lekarz na przestrzeni 3 lat, który dokładnie i skrupulatnie wyjaśnił mi badanie i jego wyniki, Pani doktor zwróciła uwagę na rzeczy, na które inni lekarze nawet nie spojrzeli, dzięki temu, że podpowiedziała nowe tropy i pokierowała na nowe badania mam nadzieję, że moje problemy zdrowotne niedługo się skończą. Bardzo polecam, dawno nie czułam, że lekarz jest skupiony na pacjentce a nie jak w taśmociągu.

Umówiłam się do Pani Doktor w enel - med gdyż potrzebowałam konsultacji w sprawie obaw dotyczących mojej ciąży - lekarz prowadzący był na urlopie. Pani Doktor wspaniale wytłumaczyła mi wszystko, zrobiła potrzebne badanie, udzieliła wszelkich informacji. Nie sądziłam, że podczas jednej wizyty można otrzymać tyle cennych wskazówek. Wszystko było jasne i klarowne a do tego Pani Doktor potrafi zwyczajnie i po ludzku porozmawiać z pacjentem. Dziękuję Pani Doktor. Na pewno do Pani wrócę.

Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Na Panią Doktor natrafiłam przypadkiem w Enel-Med ale to była pierwsza Pani Ginekolog która poświęciła mi czas i uwagę oraz zrobiła niezbędne badania i skierowała mnie do poradnii gdzie mogą być zdiagnozowane moje problemy. Od roku chodziłam do różnych lekarzy i dopiero dzięki Pani Doktor moje diagnozowanie nabrało błyskawicznego tempa. Polecam Panią Doktor osobom które maja faktyczne problemy.

Wg mnie pani doktor jest naprawdę zaangażowanym i pełnym chęci pomocy lekarzem. Zleca badania i naprawdę diagnozuje. Jest ciekawa pacjenta, nie ma się wrażenia chłodu czy dystansu, zdecydowanie znalazłam swojego lekarza! Pozdrawiam!

Cudowna pani doktor, bardzo zaangażowana, przemiła, kompetentna. Cieszę się że na nią trafiłam i będzie prowadziła moją ciążę.

Szczerze nie polecam, zwłaszcza osobom starającym się o dziecko. Nawet jeśli szukacie panie lekarza na szybko i jeśli ta pani ma akurat wolny termin to radzę poczekać te kilka dni na wizytę u innego lekarza. Nigdy nie spotkałam się z taką postawą, działanie raczej powierzchowne, totalne bagatelizowanie problemu. Wizyta zakończyła się w zasadzie bez żadnych wskazówek i planu działania. Ta pani jest niekompetentna, a przy takim podejściu do pacjenta nie dość że powoduje zniechęcenie to jeszcze odbiera nadzieję.