lekarz Katarzyna Kuśmierska-Urban

Bardzo rzadko piszę opinię, zwłaszcza pozytywną. Nie mam zbyt dobrych doświadczeń z lekarzami w enel med, czy w medicover - nigdy nie pomogli mi z przewlekłymi problemami i badania odbywały się pobieżnie. W tym przypadku zostałam bardzo mile zaskoczona. Pani doktor skupia się na pacjentach, często poświęcając im więcej czasu niż przewidziane przez placówkę. Na wizycie bardzo dużo się dowiedziałam i rozwiane zostały wszystkie moje wątpliwości. Na pewno zostanę z tym lekarzem na dłużej.

U pani doktor byłam jeden raz, w enel-med, na usg, był akurat wolny termin. Z mojej strony z pewnością ostatni. Nie wiem czy to akurat na mnie padło, czy pani doktor z reguły jest nieprofesjonalna w stosunku do pacjentów. Nie pierwsze moje USG, ale jeszcze nigdy nie zostałam tak potraktowana jak u pani doktor na badaniu... Niestety nie polecam.

Bardzo polecam Panią doktor. Niezwykle pomocny specjalista. Pierwszy raz spotkałam się z taką empatią i uprzejmością ze strony lekarza. Pani doktor jest bardzo wnikliwa i szczerze zainteresowana pacjentem. Zawsze profesjonalna i zaangażowana. Bylam bardzo miło zaskoczona gdy na jednej z pierwszych wizyt pani doktor zapytała się czy potrafię dokonać samobadania piersi i mnie tego nauczyła. Zdecydowanie lekarz na 5!

Bardzo serdeczna i pomocna Pani ginekolog. Umawiam się zazwyczaj na badanie usg w Enel-med i uważam, że Pani Katarzyna ma wyjątkowo profesjonalne podejście do pacjenta i pracy. Bardzo, bardzo polecam.

Pierwszy raz trafiłam na lekarza, które tak dokładnie mnie przebadał (USG), przejrzał skrupulatnie wyniki badań, wydał kompleksowe zalecenia (planowanie ciąży), a do tego był empatyczny i miły. Szczerze polecam Panią Doktor

Wspaniała Pani Doktor, która prowadzi moją ciążę w ramach pakietu Enel-Med. Zleca wszelkie możliwe badania, pilnuje terminów, skrupulatnie omawia wyniki. Personalnie jest bardzo ciepłą i miłą osobą do której przychodzę w przyjemnością na wizyty :)

Przez przypadek trafiłam do Pani doktor na usg w trybie pilnym w Enel-Med. Był to pierwszy lekarz na przestrzeni 3 lat, który dokładnie i skrupulatnie wyjaśnił mi badanie i jego wyniki, Pani doktor zwróciła uwagę na rzeczy, na które inni lekarze nawet nie spojrzeli, dzięki temu, że podpowiedziała nowe tropy i pokierowała na nowe badania mam nadzieję, że moje problemy zdrowotne niedługo się skończą. Bardzo polecam, dawno nie czułam, że lekarz jest skupiony na pacjentce a nie jak w taśmociągu.

Cudowna pani doktor, bardzo zaangażowana, przemiła, kompetentna. Cieszę się że na nią trafiłam i będzie prowadziła moją ciążę.

Wg mnie pani doktor jest naprawdę zaangażowanym i pełnym chęci pomocy lekarzem. Zleca badania i naprawdę diagnozuje. Jest ciekawa pacjenta, nie ma się wrażenia chłodu czy dystansu, zdecydowanie znalazłam swojego lekarza! Pozdrawiam!

Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor. Na Panią Doktor natrafiłam przypadkiem w Enel-Med ale to była pierwsza Pani Ginekolog która poświęciła mi czas i uwagę oraz zrobiła niezbędne badania i skierowała mnie do poradnii gdzie mogą być zdiagnozowane moje problemy. Od roku chodziłam do różnych lekarzy i dopiero dzięki Pani Doktor moje diagnozowanie nabrało błyskawicznego tempa. Polecam Panią Doktor osobom które maja faktyczne problemy.