lekarz Katarzyna Kuśmierska-Urban

Szczerze nie polecam, zwłaszcza osobom starającym się o dziecko. Nawet jeśli szukacie panie lekarza na szybko i jeśli ta pani ma akurat wolny termin to radzę poczekać te kilka dni na wizytę u innego lekarza. Nigdy nie spotkałam się z taką postawą, działanie raczej powierzchowne, totalne bagatelizowanie problemu. Wizyta zakończyła się w zasadzie bez żadnych wskazówek i planu działania. Ta pani jest niekompetentna, a przy takim podejściu do pacjenta nie dość że powoduje zniechęcenie to jeszcze odbiera nadzieję.