lekarz Katarzyna Łachut

Psychiatra

Bardzo dokładna Pani Doktor. Sama bardzo dużo wie i stara się przekazać a do tego korzysta z pomocy innych lekarzy. Bez problemu prosi o konsultację innego lekarza (zresztą też miłego). Lekarz bez zarzutu

świetna pani doktor, dokładnie tłumaczy, dobrze się z nią rozmawia, widać że chce pomóc, miła atmosfera...mogę śmiało polecać, można jej zaufać.

Bardzo kompetentna lekarka. Miła. Stara się namówić do leczenia. Tłumaczy. Odstawia niepotrzebne leki. Polecam bardzo

Bardzo kompetenetna. Dużo czasu dla pacjentów. Bardzo miła. Ogólnie bardzo dobre wrażenie tylko troche niezorganizowana

Dzięki tej Pani, moje życie stało się znów piękne, zacząłem normalnie sypiać ( a nie 2 godziny na dobę) mogę prowadzić samochód i normalnie funkcjonować!! Inny lekarz o mało nie spowodował wypadku dając mi lek w dawce, której nigdy nie powinienem dostać. Panią Kasie polecam gorąco. Maciej

Maciej

Po kilkuletniej terapi spieprzyla dokumentnie psychike mojego przyjaciela i jego zony.Obecnie sa wrakami psychicznymi,wrogo nastawieni do ludzi,wszedzie węszą podstepy nie idzie sie z nimi dogadac ,a co najgorsze miewaja sklonnosci samobojcze.Oceniajac stan jej pacjentow nie polecam

Dokładna, grzeczna i sympatyczna Pani Doktor. Szczegółowo wypytuje o wszystko. Zna się na rzeczy. I najważniejsze. Pomogła mojej mamie bardzo