lek. dent. Katarzyna Lis-Madejczyk

U Pani Doktor leczyłam się ortodontycznie. Niestety efekt końcowy, pomimo sporego nakładu finansowego jest bardzo niezadowalający. Wielokrotnie podczas wizyt kontrolnych wyrażałam swoje wątpliwości co do przebiegu leczenia jednak nie zostały one uwzględnione. Dodatkowo po zdjęciu aparatu Pani Doktor stwierdziła, że efekt jest bardzo naturalny, zgadza się naturalny ponieważ zęby nadal są krzywe. Nie polecam.

Nie polecam.

Przemiła Pani doktor. Nie "naciągała" nas na dodatkowe wizyty, aparat założyliśmy już na 3 wizycie (oczywiście po zrobieniu wszystkich potrzebnych badań i zdjęć). Plan leczenia został szczegółowo z nami omówiony. Sam czas zakładania aparatu na wadę zgryzu bardzo krótki i przyjemny. Jako pacjentka nie mam się do czego doczepić. Gumeczki (które trzeba zmieniać 4 razy dziennie w takim aparacie) mogą zostać wysłane do domu jeśli pacjent nie ma ich jak odebrać co pokazuje jak ważny jest pacjent i że zależy Pani Doktor na jak najkrótszym czasie leczenia (nie przedłuża tego). Serdecznie polecam każdemu, myślałam, że będę musiała mieć masę żelastwa w buzi a Pani Doktor znalazła alternatywę na to :))

Świetny ortodonta oraz znakomity protetyk Bardzo wszechstronnie wykształcona Pani doktor z ogromnym wyczuciem.

Zdecydowanie nie polecam! W zeszłym roku próbowałam się umówić na wizytę, czas oczekiwania wynosił ponad miesiąc, przyszłam na określoną godzinę, po czym godzinę czekałam na przyjęcie w poczekalni, po tej godzinie wyszła pacjentka, która miała tylko przerwę (prawdopodobnie czekała aż znieczulenie zacznie działać), w tym czasie na szybko zostałam ja przyjęta...zostały mi w 15 minut zaleczone trzy ubytki, za które zapłaciłam 580zł i po niecałym roku okazuje się, że wszystko jest ponownie do leczenia...podejście taśmowe, byle jak, byle robić kasę...tragedia

Pani doktor to świetny stomatolog ortodonta, leczyła moje dzieci i jesteśmy z efektów bardzo zadowolenie.Polecam jej kompleksowe i fachowe podejście do leczenia.