lek. dent. Katarzyna Miszker-Borowicz

dla mnie ok.kobieta.i lekarz .nie mam porownania z dentystą z jagielonskiej 7 !!!!!. polecam takich lekarzy jak najwiecej

Niekompetentna obsługa stomatologiczna, nie polecam, omijać szerokim łukiem. Pani Katarzyna zepsula mi dziecinstwo

Polecam! Bardzo dobra lekarka, cierpliwa i uczciwa. Mówi konkretnie co widzi, niczego nie owija w bawełnę. Leczy zęby w sposób bardzo delikatny, chociaż zdecydowanie proszę o znieczulenie, gdyż jestem panikarą. :) Świadczy to o tym, że Pani Doktor nie namawia nikogo na siłę, aby ktokolwiek poddawał się leczeniu na żywca. Szczerze polecam i pozdrawiam Panią Doktor. :)