lekarz Katarzyna Oronowicz

polecam.lekarz godny polecenia. ja dowiedziałam się od koleżanki

polecam.lekarz godny polecenia. ja dowiedziałam się od koleżanki

Fantastyczna lekarka. Bardzo ciepła i konkretna. Zero skrępowania. Polecam.

Fantastyczna lekarka. Bardzo ciepła i konkretna. Zero skrępowania. Polecam.

Panią Doktor poleciła mi koleżanka. Wcześniej czytałam również opinie w internecie. Wiem że może to nieodpowiednie określenie, ale po pierwszej wizycie wyszłam zachwycona. Pani doktor przeprowadziła ze mną dokładny wywiad, zrobiła mi badanie usg, cytologie, badanie piersi. Podczas wizyty wykazuje duże zainteresowanie pacjentem, cały czas z dużą uprzejmością, uśmiechem i widocznym zaangażowaniem w swój zawód. Polecam w 100%!!

witam serdecznie:) polecono mi dr. Oronowicz gdy byłam już w 7/8 m-cu ciąży. Powiem szczerze- dziękuję że dostałam namiary na Panią Doktor! bardzo dużo się dowiedziałam co powinnam brać z leków a czego mi nie wolno, nie bagatelizuje żadnego najmniejszego szczegółu. Lekarz anioł jak mówią inni. Lekarz z powołania. Nie boję się bo wiem, że moja córcia będzie do porodu w dobrych rękach a ja po porodzie. u Doktor udziela bardzo wiele informacji, odpowiada na nurtujące mnie pytania, zaangażowanie w 100% na każdej wizycie- lekarz z powołania. Polecam każdej kobiecie, naprawdę warto!!!

Pani doktor jest nieoceniona ;) Bardzo uprzejma dla pacjentów, wszystko rzeczowo tłumaczy, zapewnia bardzo przyjazną i intymną atmosferę. Nie można nic zarzucić Jej kompetencjom ;) Gorąco polecam wszystkim kobietom i ich partnerom ;)

super lekarz. mozna polubic wizyty u ginekologa- a myslala, ze to niemozliwe . goraco polecam

Wspaniała, sympatyczna, ginekolog z powołania...wykryła u mnie ciąże pozamaciczną, dzięki niej udało się wszystko we właściwym czasie.. POLECAM Panią jako lekarza ginekologa dla każdej kobiety!

Leczę sie u Pani Kasi już jakieś 10 lat.Teraz prowadzi drugą moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.Uspokaja kiedy trzeba, nie bagatelizuje problemów.Bardzo polecam.Pełen profesjonalizm i znakomite podejście do pacjenta.

Uśmiechnięta, bardzo miła, duża wiedza, cierpliwa, dokładna- z gabinetu wychodzi się pełnym optymizmu. Każda kobieta idąc do lekarza potrzebuje otuchy, wsparcia - podchodzi do pacjentki całościowo - to daje poczucie bezpieczeństwa. Po pierwszej wizycie zgadzam się z opiniami innych pacjentek. Cieszę się, że polecono mi właśnie Panią Kasię Oronowicz.

JEST SUPER SPECJALISTĄ!!!TRAFNIE DIAGNOZUJE,NIE BAGATELIZUJE NAWET NAJMNIEJSZEJ SPRAWY!!!TŁUMACZY WSZYSTKO.OD RAZU WIADOMO,ZE JEST SIĘ W DOBRYCH RĘKACH!!!JAKO CZŁOWIEK ANIOŁ...JAKO LEKARZ 100% FACHOWIEC!!!POLECAM!!!