lekarz Katarzyna Oronowicz

Świetna Pani dr, kompetentna,bardzo dokładna. Dzieki Niej moje chłopaki sa cali i zdrowi na świecie.Z czystym sumieniem polecam!!

dr Oronowicz jest najlepszą ginekolog jaką miałam okazję spotkać, jestem jej pacjentką od 8 lat, prowadziła moją ciążę, jestem pełna podziwu dla pani Katarzyny i polecam ją każdej swojej znajomej, która szuka ginekologa z ludzkim podejściem.

Jeśli ktoś nie wie..o co chodzi z aniołami, to po spotkaniu z dr Oronowicz pozna na 100% jednego.. Dr Oronowicz jest Specjalistą - w bardzo holistycznym ujęciu medycyny.. Jej cierpliwość i kompetencja oraz fach w rękach - jest niepodważalny. Zrozumienie dla pacjentów..nie jest tylko zdawkowymi słówkami jakimi karmi się każdego...Doktor do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, jest szczerą i wyrozumiałą osbą i jednocześnie odpowiedzialną i zdecydowaną w dziłaniu.. Wielu lekarzy mogłoby brać z niej przykład!! Dziękuję, że do niej trafiłam..to jeden z najcenniejszych prezentów jakie dało mi życie... i dzięki niej ...

Wielu lekarzy mogłoby brać z niej przykład!!
Dziękuję, że do niej trafiłam..to jeden z najcenniejszych prezentów jakie dało mi życie... i dzięki niej żyję !!
Jeśli ktoś chce być pod opieką PRAWDZIWEGO SPECJALISTY, to innego nie warto szukać... bo jest to LEKARZ, który nie chodzi na kompromis z chorobą i przeciwnościami a walczy zawsze...uczciwie i zdecydowanie

Polecam w 100 procentach. Pani doktor jest kompetentna, konkretna, pełna zrozumienia, dostępna na telefon, wzbudza zaufanie. Przeprowadzała u mnie cięcie cesarskie - pełen profesjonalizm.

Z czystym sumieniem mogę polecić panią dr! Jest niezwykle miła i mimo iż czasami na poczekalni rośnie kolejka to nie skróci wizyty by szybciej wyjść do domu. W jej pracy widać zaangażowanie. Zdecydowanie polecam.

Najlepszy ginekolog jakiego znam! A bywałam w życiu u kilkunastu. Szkoda, że trafiłam do Niej tak późno, ale na szczęście zdążyłam z drugą ciążą. Tak opiekuńczej, miłej, budzącej zaufanie, kompetentnej ginekolog dotąd nie spotkałam. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, potrafi rozwiać wszystkie "ciężarne" wątpliwości, w razie potrzeby skieruje na konsultacje do innego lekarza. Jest niesamowita! Jako prawie 40-letnia kobieta w ciąży z ręką na sercu mogę polecić Doktor Kasię każdej kobiecie. Poza tym nie chałturzy w gabinecie dla kasy, jak trzeba to i za wizytę nie skasuje. Pracuje w szpitalu i ma bardzo duże doświadczenie kliniczne. Oby jak najwięcej takich lekarzy!

Bardzo długo szukałam ginekologa, któremu potrafiłabym zaufać w 100%, aż w końcu trafiłam do Pani doktor. Od razu wydała mi się bardzo sympatyczna, kompetentna i dostępna. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam akurat do niej i wiem już, że nie tylko poprowadzi moją ciążę szczęśliwie do końca, ale także i później będę jej stałym klientem. Polecam.

Pani Katarzyna jest naprawdę dobrym specjalistą, pomogła mi wielokrotnie. Jest niezwykle cierpliwa, nie bagatelizuje żadnej sprawy, w którą się do niej zwracam, daje poczucie spokoju. W sytuacjach krytycznych reaguje natychmiast. Przy tym jest doskonałym specjalistą. To lekarz, jakich się już nie spotyka.

Pani Doktor jest świetna! To kobieta Anioł ma się do niej pełne zaufanie!!! Jest bardzo kompetentnym lekarzem, ma ogromną wiedzę, oddaję się w ręce Pani Doktor bez reszty :))))

Pani doktor jest po prostu świetna. Dawno nie byłam w rękach tak dobrego, kompetentnego i zaufanego lekarza. Dziękuję za pomoc i polecam.