lekarz Katarzyna Pas

Ginekolog

Pani Katarzyna Pas jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą. Wykazuje pełne zainteresowanie zdrowiem swoich pacjentek. Dba o każdy nawet najmniejszy szczegół. Ma bardzo delikatne i wrażliwe podejście do pacjentek zarówno podczas badania ginekologicznego jak i USG. Polecam Panią dr wszystkim panią a szczególnie w ciąży!!!

ŚWIETNA PANI DOKTOR ... wspaniałe podejście do pacjentek, niezwykle uprzejma , i bardzo doba o dobro pacjentki.... bardzo bardzo polecam

Polecam, fajna Pani doktor. Bardzo się przejmuje pacjentem. Słucha co się mówi. Postawiła dobrą diagnozę - polecam.

Uprzejma ,wytłumaczy, nigdy mnie nie zbywa gdy podpytywałam o problemy

Uprzejma ,wytłumaczy, nigdy mnie nie zbywa gdy podpytywałam o problemy

bardzo miła pani, badanie przeprowadziła delikatnie, wyjasniła przyczynę takiego stanu zdrowia, sama zaproponowała cytologię i USG, przepisała dobre leki. polecam