lekarz Katarzyna Pas

Zdecydowanie nie polecam! Na początku ciąży dr była informowana o tym, że zażywam leki na nadciśnienie, później okazało się, że w ciąży były one niedopuszczalne. Po stracie ciąży byłam na oddziale, mialam wywoływany poród mimo iż rodziłam już kilka razy i mozna było po prostu wyczyścić... Stracona ciąża była wczesna, 8 tydzień. Po szpitalu miałam ogromne kłopoty, masywna infekcje, dr umawiała się ze mną na badania, dwukrotnie nie przyszła ! Jechałam d po specjalnie w niedzielę rano do Rzeszowa, 50 km, na umówiona wizytę, po to aby po godzinnym oczekiwaniu na nia dowiedzieć się że jest na wczasach! Półtora miesiąca nie mogłam funkcjonować z bolu. Czułam się jakby ta dr sobie że mnie kpila po prostu, dla tej osoby nie liczy się pacjent. Jak można było umawiać się i olewac człowieka w takiej sytuacji. Telefon i sms oczywiście to tylko ściema, nie można liczyć na kontakt mimo obietnic. Koszmar ! Nie wiem skąd te wszystkie opinie na znanym lekarzu, zresztą bardzo do siebie podobne. Ostrzegam!

Pani doktor bardzo miła, na wizycie wszystko wytłumaczyła, badanie tez w porządku. Jednak jedna rzecz jest dla mnie dyskwalifikująca. Pani doktor mimo wiedzy, iż mam problemy ginekologiczne i potrzebuje czasem skontaktowac sie poza wizyta - absolutnie nie odbiera telefonu, nie oddzwania oraz ignoruje smsy. Mogłabym to jeszcze jakos przebolec gdyby nie to ze sama powtarza na wizycie - proszę pisać smsy. Jest to dla mnie niestety ogromny minus i nie potrafie zaufac takiemu lekarzowi w tak delikatnych sprawach. Jeśli ktos potrzebuje lekarza takiego tylko do kontroli, gdy sie nie ma problemów - bedzie ona odpowiednia bo nie mam zarzutow do niej jako do jej wiedzy czy traktowania na wizycie.

Po raz pierwszy spotkałam się z tak nie odpowiedzialną osobą, której nie zależy na zdrowiu a nawet życiu pacjenta. Po zabiegu usunięcia polipa w styczniu 2021 r. Pani doktor do czerwca tego roku pomimo kilku prywatnych wizyt w Jej gabinecie nie przedstawiła mi wyników badań ani dalszego sposobu leczenia. Od pół roku tłumaczy się problemem systemowym, który utrudnia odczyt wyników. Nadmienię, że Pani doktor pracuje na oddziale . Pani Katarzyno proszę nie robić sobie żartów z pacjenta bo ośmiesza Pani przede wszystkim siebie i służbę zdrowia.

Najgorszy lekarz w Rzeszowie ! Pazerna na kasę! Człowiek idąc do lekarza prywatnie oczekuje minimum kultury, empatii, zrozumienia . A owa Pani wciska kit , przewraca oczami byle 5 minut minęło a 150 zł wpadło . Poza tym kobietą w ciąży radzę dwa razy się zastanowić czy chcecie ryzykować życie dziecka. Owa Pani nie przyjmuje w sytuacjach nagłych , wymagających konsultacji, nie interesuje się kobietą w ciąży, a na wizycie nie pamięta podstawowych informacji o stanie ciężarnej i dziecka. Od wszystkiego umywa ręce. Mam nadzieję że w końcu karma do Pani wróci.

Bardzo miła pani doktor. Życzliwa i ciepła osoba. Zainteresowanie druga osoba i jej stanem zdrowia. Polecam

ŚWIETNA PANI DOKTOR ... wspaniałe podejście do pacjentek, niezwykle uprzejma , i bardzo doba o dobro pacjentki.... bardzo bardzo polecam

Polecam, fajna Pani doktor. Bardzo się przejmuje pacjentem. Słucha co się mówi. Postawiła dobrą diagnozę - polecam.

Uprzejma ,wytłumaczy, nigdy mnie nie zbywa gdy podpytywałam o problemy

Uprzejma ,wytłumaczy, nigdy mnie nie zbywa gdy podpytywałam o problemy

Pani Katarzyna Pas jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą. Wykazuje pełne zainteresowanie zdrowiem swoich pacjentek. Dba o każdy nawet najmniejszy szczegół. Ma bardzo delikatne i wrażliwe podejście do pacjentek zarówno podczas badania ginekologicznego jak i USG. Polecam Panią dr wszystkim panią a szczególnie w ciąży!!!

bardzo miła pani, badanie przeprowadziła delikatnie, wyjasniła przyczynę takiego stanu zdrowia, sama zaproponowała cytologię i USG, przepisała dobre leki. polecam