Katarzyna Petrat

Pani Kasia jest najlepsza!!!!!!!!!!!!!!! jest uczciwa, profesjonalistka w każdym stopniu, miła, uczynna, dzięki niej przestałam się bać dentysty, a miałam dużą traumę z wcześniejszych lat, moje córki ją uwielbiają, jest bardzo pomocna, jak się siada na fotel człowiek o wszystkim zapomina o całym stresie, to dzięki Pani Kasi - polecam ją każdemu !!!!!!!

Najlepsza stomatolog na świecie! U wielu już byłam, ale nikt nie podchodzi do pacjenta z takim zrozumieniem. Mam okropną traumę związaną z wizytami u dentysty, każda wizyta to dla mnie duży stres i tylko ta Pani Doktor potrafi to zrozumieć i podejśc do przypadku po ludzku. Polecam każdemu a o tym, że wielu ludzi już jej zuafało i jest zadowolonych, świadczą terminy - obecnie (wakacje) 2 tygodnie wcześniej trzeba się zapisać.

Pani Katarzyna to jeden z niewielu lekarzy stomatologów,którego wyróznia profesjonalizm i duża empatia.Cieszę się ,że w Będzinie mamy chociaż jednego lekarza z prawdziwego zdarzenia.

Po prostu mistrzostwo swiata !!!!! Pani bardzo miła i chce pomagać, a nie zarabiać na biedzie pacjentów. Polecam każdemu, kto boi sie dentysty. Dodam, ze nigdy nie biorę znieczulenia. A z chęcią chodzę naprawiać swoje zeby - zepsute przez innych pseudo dentystow.

Co tu dużo mówić, najlepsza dentystka jaką spotkałem i chodzę do niej od kilku lat. Przy niej nawet znieczulenie jest niepotrzebne. :)

Stworzyłam profil Pani Kasi bo jest najlepszą dentystką która miała okazję leczyć zęby moje i mojej rodziny (7 osób).Dodam tylko że niespełna 3 letnia córka się do niej wybiera we wtorek i cieszy się na wizytę :)

Profesjonalna, miła pani doktor, a przy tym ... yhmm yhmm...zjawiskowo piękna...ból nabiera calkiem innego wymiaru...

Całkowicei się zgadzam z poprzedniczką. Pani doktor jest świetna, miła i zna się na swoim zawodzie. Cała moja rodzina się u niej leczy a także dużo znajomych którym polecam Panią Doktor.

Oby więcej takich fachowców!!! Stomatolog godny zaufania, pełny profesjonalizm przy niesamowicie spokojnej i przesympatycznej atmosferze. Z pełną odpowiedzialnością polecam tego Stomatologa!