lekarz Katarzyna Pieńkowska

Internista, Kardiolog

Szkoda, że nie ma skali do 10. Ja bym dała 10. Wspaniały lekarz, niezwykle kompetentny. Dokładnie wszystko tłumaczy, jest przewidująca, dociekliwa i dokładna. Poza tym to wyjątkowo miła osoba, pełna empatii i zrozumienia. Tylko życzyć wszystkim by, gdy zajdzie potrzeba trafili na takiego lekarza. Tak trzymać Pani Doktor!

Każda wizyta utwierdza mnie w przekonaniu ,że to świetny lekarz. Cierpliwie i dokładnie tłumaczy, poświęca dużo czasu, jest przewidująca i dokładna. Poza tym to wyjątkowo miła i uprzejma osoba. Mam nadzieję ,że nie tylko dlatego ,że jest jeszcze młoda i jeszcze jej zależy na opinii pacjentów. Trzymam kciuki , żeby pani dr się nie zmieniła :)

Pełen profesjonalizm i długa, uspokajająca rozmowa, która potrafiła wytłumaczyć wszystkie objawy. Bardzo sympatyczna i ciepła

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Bardzo fachowe podejście nie tylko z zakresu interny, ale również wsparcie psychiczne. Polecam

Nigdy nie byłam u takiego lekarza. Niezwykle dokładne badanie i długa rozmowa. Co najważniejsze postawiła rozpoznanie a byłam u wielu innych lekarzy bez efektu. Przemiła i bardzo kompetentna.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49