Katarzyna Pietrasik

Byłam u Dr dzisiaj, bardzo kompetentna, dokładnie zbadała, zleciła dodatkowe badania, wyjaśniła co się ze mną dzieje, omówiła metody leczenia. No i cierpliwa a przy moich pytaniach to super podejście.. :) polecam.

Nie wiem, co ta Pani robi w zawodzie. Głucha na relacjonowanie objawów. Poleca innych lekarzy swojej specjalności. Brak wiedzy? Niechęć do pacjentów?

Bardzo nieprzyjemna. Bagatelizuje objawy pacjenta. Brak empatii, zachowuje się jakby pracowała za karę. Nie udziela pacjentowi wyjaśnień i zaleceń. Koszmar

NIE POLECAM NAJGORSZA LEKARKA U JAKIEJ BYŁAM ZERO KONTAKTU Z PACJENTEM NIE UPRZEJMA NIE ZNA SIE NA NICZYM