Filtruj terminy

Foniatra, Audiolog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Do pani doktor Baczyńskiej zgłosiłam się, gdy po wizycie u innego laryngologa nic mi nie pomagało, dalej nie mogłam praktycznie mówić. Tutaj zostałam naprawdę przebadana, nie tylko za pomocą wzroku tak jak gdzie indziej. Pani doktor korzystała z fiberoskopu, wszystko było widać na ekranie telewizora. Wyjaśniła co mi jest, omówiła jak mam się leczyć, jakie lekarstwa brać. I pomogło. Na wizycie kontrolnej mogłam już mówić, a teraz już wszystko minęło. ...
Opinia dodana przez: Joanna

Jan Ratajczak

Laryngolog, Foniatra

Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
Warszawa

Nie myślałem, że w ramach NFZ będę miał okazję kiedykolwiek spotkać lekarza, który traktuje pacjenta i jego problemy zdrowotne w sposób tak empatyczny, wnikliwy i uprzejmy. Nie skłamię, jeśli powiem, że po jednej wizycie mogę z całą odpowiedzialnością uznać Doktora Ratajczaka za najlepszego lekarza, z jakim w swoim dosyć już długim życiu miałem do czynienia. Pięć gwiazdek to, moim zdaniem, zdecydowanie zbyt niska ocena! Ode mnie co najmniej 10!!!!!
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. med. Anna Wakarow

Gabinet lekarski
01-943 Warszawa

Dusza nie człowiek bardzo pomocna, miła i bardzo sympatyczna. Pani Doktor wyleczyła moja córkę z nawracających zapaleń uszu dzięki Pani doktor uniknęliśmy drenażu mimo że wcześniej trzech lekarzy nam mówiło że to nieuniknione, a jednak daliśmy radę Polecam
Opinia dodana przez: AGATA

lek. med. Jolanta Serafin-Jóźwiak

00-024 Warszawa

Miła w rozmowie, delikatna w badaniu. Nie wyśmiała mnie, gdy w moim uchu znalazła watę, która była główną przyczyną mojego osłabienia słyszenia. FANTASTYCZNA ! Bardzo polecam !
Opinia dodana przez: Anna Kułaga

lekarz Katarzyna Pietrasik

00-024 Warszawa

Wizyta w Światowym Centrum Słuchu na NFZ. Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu. Przeczytała dokumentacje medyczną przywiezioną przeze mnie. Zleciła dodatkowe badania. Wytłumaczyła możliwości leczenia. Bardzo kompetentna lekarka, chciałabym więcej takich lekarzy spotkać na swej drodze.
Opinia dodana przez: Karolina Sokołowska

lek. med. Elżbieta Włodarczyk

00-024 Warszawa

Pani Doktor przesympatyczna, dokładna, z dużą wiedzą. Skierowała na zabieg, który zmienił mój komfort zycia. Oczywiście na lepsze. Polecam!

lek. med. Karol Myszel

00-024 Warszawa

Szukałam pomocy u czterech specjalistów.. Pan Doktor był nasza ostatnia deska ratunku i co?Od razu Trafna diagnoza!! Zestaw leków który otrzymaliśmy skończył problem u córki w mig gdzie wcześniejsi lekarze przez 1,5 miesiąca nie potrafili nam pomoc i tylko faszerowali antybiotykami które nie dawały efektu, zero poprawy. Anioł nie człowiek! Cieszę się ze jesteśmy w rękach tak dobrego specjalisty! Teraz mam poczucie bezpieczeństwa ze jest lekarz który zawsze pomoże Polecam ...
Opinia dodana przez: Karolina

lek. med. Andrzej Senderski

OTOLARYNGOLODZY24 Sp.z.o.o
Wołoska 18 (budynek CURTIS PLAZA)
02-675 Warszawa

To jest cud że trafiliśmy do takiego lekarza. Zbadał dziecko bez żadnych problemów mimo, że badanie było dość nieprzyjemne. Zainteresował syna badaniem do tego stopnia, że razem oglądali na komputerze co robi doktor w czasie badania. Bardzo uprzejmy lekarz o wysokiej kulturze. Bardzo polecam. Krzysztof
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Janusz Szczęsnowicz

Keniga 3 lok. 51
02-495 Warszawa

Operowany byłem w szpitalu brudnowskim dwa razy rok po roku z powodu perlaka .Przd trzzecią operacją urataowała mnie pani dr. Rzędowska.A Ponad 15-tu lat jestem pod kontrolą dr. Szczęsnowicza , a bywało różnie z tymi moimi uszami a mam niestety skłonności do zapaleń .

lekarz Małgorzata Sznajder

Marszałkowska 84/92
01-514 Warszawa

Zgłosiłam się do Pani doktor z TK-zapalenie zatok.Wcześniejsze leczenie u innego lekarza okazało się nieskuteczne.Pani doktor przepisała mi antybioty, inhalację itd. Niestety zabiegi te nie pomogły. Za tydzień mam kolejną wizytę. Jak na razie leczenie nietrafione (za leki zaplacilam 200 zł.).

lekarz Halina Więckowska

Prosta 2/14 lok. 78
Warszawa

bardzo troskliwa, kompetentna, zaangażowana poza tym sympatyczna... Lekarz z powołania i prawdziwy fachowiec!
Opinia dodana przez: paweł

dr n. med. Marian Wodyk

Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy Izis Lecznica Nr 10
Marszałkowska 55/73
00-678 Warszawa

Leciwy, doświadczony doktor laryngolog, który bez problemu zdiagnozował chorobę uszu oraz przepisał odpowiednie środki lecznicze. Dodatkowo zatroszczył się o przeprowadzenie kompetentnego wywiadu, jak i badania kontrolnego nosa. Otrzymałam wyczerpujące informacje dotyczące leczenia. Na wizytę zostałam przyjęta bardzo szybko, zapamiętam ją jako przeprowadzoną fachowo, a Pana doktora Mariana Wodyk jako człowieka życzliwego, doświadczonego profesjonalistę w swojej specjalizacji. Z czystym sumieniem polecam. Jedyny minus wizyty, to koszt 100zł.

dr n. med. Agata Szkiełkowska

00-024 Warszawa

Przebywałem na hospitalizacji w Instytucie, Pani Profesor Agata Szkiełkowska jest najlepszym specjalistą ds. Foniatrii w kraju. A niestety wiem co mówię bo przez ostatnie 13 lat odbywałem hospitalizację w kilku największych miastach w PL i DE lecząc się różnież u profesorów.
Opinia dodana przez: Daniel
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Laryngolog
                                       lekarz Edward Ślączka

lekarz Edward Ślączka

Gruszy 50
Warszawa

bardzo nie polecam wizyty u tego Pana, poszedłem z problemem szumów usznych. Na podstawie zajrzenia w nos i do uszu lekarz stwierdził że moja przypadłość to uszkodzenie nerwu słuchu i powiedział że jest to nie uleczalne. Mam 30 lat
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Tadeusz Żymałkowski

gen. Bora-Komorowskiego 16
Warszawa

Przez rok chodziłam z dzieckiem do tego pseudo lekarza. U syna prześwietlenie wykazało przerost 3 migdałka ale pan doktor stwierdził ze nie kwalifikuje się do zabiegu. Zaleca syrop i spray do nosa .Kolejne badanie- płyn w zatoce szczękowej i zacienienie obu zatok - nadal zaleca syrop. 4 badania słuchu nawet nie odpowiada mi na pytanie jaki jest wynik. Dziecko od roku częste zapalenie ucha zapalenie oskrzeli , ciagle katar , ...

prof. Maria Hortis-Dzierzbicka

GABINET LARYNGOLOGICZNO-FONIATRYCZNY
ul. Walecznych 14/4
Warszawa

Pani Profesor - bardzo oryginalna persona, z poczuciem humoru i dystansem do siebie i swiata, ale przede wszystkim super kompetentna i uważana. Świetny specjslista i fajny człowiek. Bez wàtpienia zna sie na tym czym siè zajmuje! polecam absolutnie!
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Mirosław Wojtkowski

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Nie polecam dr Wojtkowskiego! Nie miałam jeszcze do czynienia z tak aroganckim i nieprofesjonalnym zachowaniem lekarza. Na pierwszej wizycie przed przystąpieniem do badania, nawet nie zdezynfekował rąk, mimo że wcześniej pisał przy mnie na klawiaturze komputera i korzystał z telefonu, nie założył też rękawiczek. Ponadto, wizyta związana była m.in. z moimi problemami ze słuchem, i jak nie dosłyszałam, co powiedział lekarz i poprosiłam o powtórzenie, to się widocznie zirytował rzucając ...

dr hab. n. med. Kazimierz Niemczyk

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Warszawski Uniwersytet Medyczny
ul. Żwirki i Wigury 61
02-091 Warszawa

Może i lekarzem jest dobrym, ale w takim podejściu do pacjenta jest średnio miłym człowiekiem. Skierował mnie na operację do swojego Oddziału Otolaryngologii na Banacha. Operację przeprowadzał inny lekarz, ale niestety po operacji wystąpiły poważne powikłania po których 3 krotnie wylądowałem w szpitalu. Jako, że na operację byłem kierowany przez niego i znał mój przypadek to pewnego dnia postanowiłem przyjść do jego gabinetu. Niestety nie był dla mnie zbyt miły, ...
Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Maria Strauss

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Gamerskiego 5 lok. 4
00-089 Warszawa

Ta osoba pracowała w "Centrum Damiana". Została zwolniona, można powiedzieć dyscyplinarnie po mojej skardze. Sądzę, że to w zasadzie wszystko wyjaśnia. Dalszy komentarz zbędny. Wszystkim zdecydowanie odradzam jakichkolwiek kontakty z tą osobą. Wydaje mi się, że samo środowisko lekarzy powinno dyskwalifikować takie indywidua. Takie jak ona dyskwalifikuję tytuł "dr.nauk med".

dr Hanna Okońska

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

1 czerwca byłam umówiona na 9:30 na ul. Śliskiej. Jechałam z obrzeży Warszawy, więc pomimo, iż wyszłam dużo wcześniej z domu, to próg przychodni przekroczyłam o 9:35. Powodem były korki i trudność w znalezieniu miejsca parkingowego w okolicy przychodni. W rejestracji spędziłam 5 min i pod gabinetem byłam o 9:40. Zapukałam do gabinetu aby poinformować, że czekam, gdyż na drzwiach napis „do gabinetu zaprasza lekarz”. Po 10 min zapukałam ponownie ...
Opinia dodana przez: Paula