lek. dent. Katarzyna Piórkowska

Stomatolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pani doktor jest najlepsza spośród kilkunastu stomatologów, z którymi przez 30 lat miałem okazję zetknąć się podczas leczenia moich słabych zębów. W przeciągu kilku wizyt z ruiny zrobiła całkiem sprawny „gabinet”. Jak pracuje? Bardzo dokładnie, ale jednocześnie i szybko. To, co inni z mizerną skutecznością starali się naprawiać stając na wyżynach swoich umiejętności, Pani doktor wyszło świetnie. No i zdecydowanie bije wszystkich swoich poprzedników estetyką wykonanej pracy. Poza tym sama zainicjowała poprawę wyglądu nadmiernie dużych szpar między kilkoma przednimi zębami, dzięki czemu znacznie poprawił się zewnętrzny obraz mojego uzębienia. Pani ...

Pani doktor jest najlepsza spośród kilkunastu stomatologów, z którymi przez 30 lat miałem okazję zetknąć się podczas leczenia moich słabych zębów. W przeciągu kilku wizyt z ruiny zrobiła całkiem sprawny „gabinet”.
Jak pracuje? Bardzo dokładnie, ale jednocześnie i szybko. To, co inni z mizerną skutecznością starali się naprawiać stając na wyżynach swoich umiejętności, Pani doktor wyszło świetnie. No i zdecydowanie bije wszystkich swoich poprzedników estetyką wykonanej pracy. Poza tym sama zainicjowała poprawę wyglądu nadmiernie dużych szpar między kilkoma przednimi zębami, dzięki czemu znacznie poprawił się zewnętrzny obraz mojego uzębienia. Pani doktor po prostu ma dar do bycia prawdziwym Stomatologiem, co dziś należy do rzadkości.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat