Katarzyna Raczek-Pakuła

TEN KOMENTARZ JA NAPISAŁAM: „Polecam panią dr, nie jedna osoba mi ją polecała, mówili że jak raz do niej pójdę już zawsze będę chciała tylko do niej chodzić, i mieli rację :) każdy jest nią zachwycony, ma super podejście do dzieci i do rodziców, zawsze wysłucha, doradzi, a ponadto jest przesympatyczną osobą :)” ALE OBECNIE NIESTETY MUSZĘ ZMIENIĆ ZDANIE :( CO Z TEGO ŻE DR RACZEK – PAKUŁA JEST MIŁĄ I CIEPŁĄ OSOBĄ JAK ZAWSZE ZAWODZI GDY JEST NAJBARDZIEJ POTRZEBNA. JEŻELI CHODZI O WIZYTY KONTROLNE (UMAWIANE Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM) NIE ...

TEN KOMENTARZ JA NAPISAŁAM:
ALE OBECNIE NIESTETY MUSZĘ ZMIENIĆ ZDANIE :(
JEŻELI CHODZI O WIZYTY KONTROLNE (UMAWIANE Z DUŻYM WYPRZEDZENIEM) NIE MA PROBLEMU, ALE JEŻELI CHODZI O NAGŁE PRZYPADKI NIESTETY PANI DR ZAWODZI NA CAŁEJ LINII :(
MOJE DZIECKO JESZCZE NIE MA ROCZKU A JUŻ 3 RAZ CHOROWAŁO NA ZAPALENIE OSKRZELI; ZA KAŻDYM RAZEM GDY BYŁ POCZĄTEK CHOROBY DZWONIŁAM DO PANI DR ALE TA NIE ODBIERAŁA, A PONIEWAŻ NA SKRZYNCE POCZTOWEJ MA NAGRANĄ WIADOMOŚĆ ŻEBY PISAĆ SMSY BO NA NIE ODPISUJE ZA KAŻDYM RAZEM PISAŁAM SMSA Z PROŚBĄ O RADE I SPOTKANIE; NA TE 3 RAZ ODPISAŁA TYLKO 1 RAZ I TO PO 3 DNIACH KIEDY TO JUŻ DAWNO BYŁAM PO WIZYCIE U INNEGO LEKARZA A MOJE DZIECKO PRZYJMOWAŁO JUŻ LEKI.
DLATEGO WŁAŚNIE JESTEM ZMUSZONA ZMIENIĆ MOJĄ OPINIĘ NA TEMAT PANI DR RACZEK – PAKUŁA.
NIE POTRZEBNY MI LEKARZ DO KTÓREGO TRZEBA SIĘ UMAWIAĆ Z MIESIĘCZNYM WYPRZEDZENIEM, A TAKI NA KTÓREGO MOGĘ LICZYĆ W NAGŁYCH PRZYPADKACH.

Polecam Panią Doktor, zarówno jako pediatrę jak i doradcę laktacyjnego. Korzystamy z konsultacji odkąd synek skończył 3 m-ce. Jako niedoświadczona mama miałam szereg pytań i wątpliwości. Pani Doktor nie tylko służyła fachową radą, ale i uspokoiła rozedrgane nerwy "mamy-w-popłochu". Przemiły człowiek i kompetentny lekarz.