dr n. med. Katarzyna Sobańska

Wenerolog, Dermatolog

2,6
2,9
2,7

Nie polecam tej lekarki . Jest arogancka , nieprzyjemna , dba tylko o bogate klijentki od tych mniej bogatych odpedza sie jak od much . Zapomniala ze dermatologia to nie tylko lasery ale i leczenie innych chorob . Wielokrotnie nieskuteczna , niemila,olewajaca pacjenta. Sa lepsi dermatolodzy w Kielcach .Naprawde nie polecam

Mam 22 lata i mam trądzik. Pani doktor nie robiła żadnego wywiadu tylko zlecała mi zabiegi w swoim gabinecie. Wydałam dużo pieniędzy a efekty są marne. nie polecam.

Wizyta trwała 5 minut,a to dlatego,że zadawałam pytania.Gdybym tego nie robiła zapewne wcześniej zostałabym skasowana.Przepisany lek nie pomógł.

Nie pomogła w przypadku trądziku.Chodziłam długi okres czasu, wysuszyła nadmiernie cerę.

Wizyta u ,,pani frytki" lub jak kto woli ,,pani marchewki" to kompletna żenada. zdecydowanie nie polecam.

Byłem z moją córką. Pani doktor nie zrobiła żadnego wywiadu, pochyliła się tylko z lupą na sekundę i rozbroiła mnie okrzykiem "Już Wiem" - guzik wie. Cała wizyta (prywatna) trwała może 5 minut. Nie polecam strata czasu, pieniędzy i nerwów.

Dr Sobańska poświęca pacjentowi tyle czasu ile należy. Mając doświadczenie nie potrzeba godziny na rozpoznanie choroby skóry. Natomiast leczenie pewnie jest różne u każdego i leki też są różne. Dlatego należy próbować. Polecam.

Wizyta u Pani doktor trwa średnio 2 minuty. Jeden rzut oka wystarcza Pani doktor na diagnozę, nawet jeśli macie chorą skórę na plecach. Jest kilka maści, które przepisuje bez względu na dolegliwość (te same leki dostała ja i moje dwie koleżanki) - szłyśmy do lekarza z całkiem różnymi problemami. Efekty żadne. Szkoda Waszych pieniędzy, bo czasu rzeczywiście Wam dużo nie zabierze.

Korzystałem parokrotnie z porad dr Sobańskiej(zarówno wenerologicznych jak i dermatologicznych) i za każdym razem okazywały się one bardzo pomocne. Jeśli Pani doktor ma jakieś wątpliwości albo lek nie działa to kieruje na dodatkowe badania żeby nie eksperymentować tylko leczyć konkretnie. Nigdy nie zdarzyło się aby choroba nie została omówiona. Zawsze podana jest przyczyna i okres ile ona może trwać. Pani doktor podnosi zawsze na duchu i nawet we wstydliwych sprawach potrafi stworzyć przyjazną atmosferę w której nie należy bać się, czy wstydzić lekarza. Ze swojego doświadczenia mogę zdecydowanie polecić!

bylam raz i zdecydowanie wiecej do tej doktorki nie pojde. wizyta trwala 2 minuty. ledwo weszlam do gabinetu a ona juz pyta z czym sie przychodzi. zanim doszlam do biurka to juz wiedzialam co mi jest. ale coz sie dziwic - bylam ostatnia pacjentka. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!!