dr n. med. Katarzyna Stelczyk

Chirurg plastyczny

Lepszego fachowca jeszcze nie spotkałem. Polecam wszystkim zaintersowanym. Pani doktor odmawia wykonania zabiegów, jeśli mogłyby zaszkodzić pacjentom - szkoda, że nie wszyscy to rozumieją. Pani doktor wkłada całe swoje serce w wykonywaną pracę. Szkoda, że złośliwcy ją niszczą. Kto będzie później nam pomagał???

Miła , profesjonalna obsługa. Pełen zakres informacji przed zabiegiem i fachowa opieka po operacji. Jakość zabiegu "lift " bez zastrzeżeń , buzia w lustrze po zabiegu i zdjęciu szwów o 15 lat młodsza, polecam.A.

Bardzo kompetentna, szczególnie polecana. Duża troska o pacjenta szczególnie po zabiegu.

Bardzo kompetentna, szczególnie polecana.
Duża troska o pacjenta szczególnie po zabiegu.

Pojechałam i za kilka dni byłam już po zabiegu. Wtedy mnie to nie zdziwiło, ale okazuje się, że nie jest to normalne... Coś tam wiedziałam, myślę, że mogłaby mi to obszerniej wytłumaczyć, wtedy myślałam tylko o tym, żeby być doskonalszą. Mogłoby być lepiej. Nie podoba mi się parę rzeczy w moim ciele po tym zabiegu. Staram się teraz o tym nie myśleć, bo jest dużo lepiej niż było. Fakt, że za takie pieniądze (najtańsza to ona nie jest) komfort zarówno psychiczny jak i fizyczny POWINIEN być lepszy. Fakt - szpital obskurny! Czułam się w nim jak intruz, po zabiegu zawieziono mnie do hoteliku, gdzie kazano mi za dwa dni pobytu zapłacić. Podsumowując: cieszę się, że mam lepsze ciało, ale: p.Stelczyk powinna się bardziej starać, bo jedna strona jest inna od drugiej. Ona sama jest niezbyt zainteresowana pacjentem -tylko jego kasą. Szkoda że wiem to teraz, bo zrobiłabym to inaczej.....

UŚMIERCA LUDZI !!!! UWAŻAJCIE NA NIĄ, DLA PANI DOKTOR NAJWAŻNIEJSZE SĄ PIENIĄDZE, A CO PO ZABIEGU TO JUŻ JĄ NIC NIE INTERESUJE. PACJENT JEST SKAZANY NA SAMEGO SIEBIE. OPIEKA MEDYCZNA ZAPOMNIJCIE. JEST ODPOWIEDZIALNA ZA ŚMIERC KOBIETY, KTÓREJ ROBIŁA ZABIEG POWIEKSZANIA POŚLADKÓW. PANI ZGŁOSIŁA SIĘ DO NIEJ PO ZABIEGU I BO SIĘ ŻLE CZUŁA DAŁA JEJ KETONAL A JUŻ WTEDY BYŁO WIDOCZNE ZACZERWIENIENIA I OBRZĘKI. KLIENTKA 2 DNI PO ZABIEGU JUŻ NIE ŻYŁA. PROKURATURA POSTAWIŁA JEJ OSKARŻENIE ZA SPOWODOWANIE ŚMIERCI.

Lekarz, który zna się na tym co robi, ja miałam zabieg powiększania piersi i są śliczne, a wiadomo ze bezpieczeństwo zdrowia i życia jest ważne a tak się czułam-bezpiecznie !!!

Bardzo miła i co najwazniejsze-jestem BARDZO zadowolona

Bardzo miła i co najwazniejsze-jestem BARDZO zadowolona

Kiepskie podejście,ciągle szybko i szybko.Asystentka poświęca człowiekowi więcej czasu niżpani Dr.Nie uprzedzają wcześniej,że nie mają KLINIKI tylko trzeba się tułać po szpitalu obskórnym. Obiecują super zabieg,opiekę,obsługę a tu "zoong",po zabiegu zostawiają cię jak psa,bo KASA zapłacona,żadnego pokwitowania ani śladu po kontakcie z człowiekiem prócz blizn i złych wspomnień.Prawdziwy lekarz powinien omówić za i przeciw/uświadomić laika,a tu podejście hurtowe nie te czasy,żeby za własne pieniądze tak traktować człowieka.ODRADZAM szczerze,bo tu chodzi o nasze zdrowie,wygląd,dobre samopoczucie noi EFEKT.

Bardzo miła atmosfera i duże kompetencje. Polecam.

Bardzo miła atmosfera i duże kompetencje. Polecam.