Chirurg Plastyczny Wrocław

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

jestem zadowolony i z podejścia lekarza do pacjenta jak i wykonanego zabiegu i pomocy około medycznej jaka mi była udzielana. Kompleksowo, konkretnie i profesjonalnie stąd ta opinia dla innych. Dziękuję raz jeszcze!

Opinia dodana przez: Łukasz

Gabinet lekarski

52-213 Wrocław

Witam. Pan doktor to kompetentny, troskliwy, uprzejmy i kochany facet. Wszystko precyzyjnie tłumaczy NIE namawia do zabiegu . Widać, że lubi pacjentów i swoją pracę. Wywarł na mnie bardzo bardzo pozytywne wrażenie. Dziękuję p. doktorowi za fachowe podejście do moich problemów zdrowotnych/estetycznych i ładny płaski brzuszek.

Opinia dodana przez: ANONIM
Chirurg plastyczny Wrocław dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Pabianicka 25
Wrocław

W moim przypadku nie było potrzeby tłumaczenia choroby i leczenia (rak złośliwy wargi), stąd średnia ocena tego kryterium. Raka trzeba było się pozbyć w miarę szybko, dokonać przeszczepu z innej części twarzy wyciętej skóry i części wargi. Zrobił to pan doktor tak fachowo, że po tym zabiegu właściwie nie ma śladu. Sam doktor to niesłychanie ciepły, miły człowiek, do tego zna się na swojej robocie, a przede wszystkim nie stresuje dodatkowo i tak już przarażonego pacjenta. Jestem mu wdzięczna za to co zrobił i jak zrobił. I to na NFZ w klinice na Chałubińskiego, nie prywatnie. W powodzi niedouczonych, niekompetentnych, niekomunikatywnych i lekceważących pacjentów lekarzy, ten jest wyjątkowy. Z przyjemnością piszę tę opinię i polecam kontakt z tym lekarzem. Chorujesz dermatologicznie, masz problem, skieruj się do doktora Bieńka!

Opinia dodana przez: Lidia

Cudowne połączenie niespotykanych na codzień kompetencji - polecam

Cudowne połączenie niespotykanych na codzień kompetencji - polecam

lekarz Marcin Wiatroszak

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36

MARCIN WIATROSZAK

MARCIN WIATROSZAK
Zastanawiałam się od dłuższego czasu nad operacją powiększenia piersi metodą wszczepienia implantu silikonowego. Przeglądałam różne strony, różne opinie pacjentów i oprócz licznych komentarzy i ofert najbardziej zastanawiałam się czy trafie na odpowiedniego ,,prawdziwego’’ lekarza. Natrafiłam na artykuł, w którym Pani dr. Ewa Wojas w bardzo konkretny sposób wyjaśnia wszystkie niepokojące mnie wątpliwości. Po przeczytaniu tego artykułu sprawdziłam swojego lekarza w Centralnym Rejestrze Lekarzy RP http://www.oil.org.pl/xml/oil/oil72/rejlek/hurtd i już ze spokojem mogłam poddać się zabiegowi. Koleżanka poleciła mi DR .M.WIATROSZAKA z Wrocławia, który przyjmuje w swojej klinice Wiatroszak – ESTmedica ul. Róży Wiatrów 10, 53-023 Wrocław
tel. 71 790 50 50,kom. 600 100 183
kontakt e-mail: info@klinikawiatroszak.pl
,,Według obowiązujących w naszym kraju przepisów, zawód lekarza oraz posiadane przez niego kwalifikacje (czyli specjalizacja lekarska) są potwierdzane (poprzez wydanie stosownych zaświadczeń, a wcześniej poprzez nadzór nad ich uzyskaniem) przez Izby Lekarskie. Lekarz musi być zarejestrowany w swojej terenowej Izbie. Aby wykonywać zawód lekarza musi mieć czynne prawo wykonywania zawodu, a aby uzyskać specjalizację musi przejść cykl szkoleń zakończonych egzaminem. Dokumenty potwierdzające uzyskane kwalifikacje uzyskuje "do ręki", a poza tym informacje o tym pozostają w Izbie. Są również rozliczne gremia "nieustawowe", towarzystwa lekarskie (także lekarzy o specjalizacji chirurgów plastycznych), grupujące lekarzy danej specjalizacji.
Tyle teorii. Praktyka jest nieco inna. Operacje z zakresu chirurgii plastycznej wykonuje wielu lekarzy, wielu bardzo dobrze, a nawet lepiej niż dyplomowany "plastyk". I tak - niektórzy lekarze laryngolodzy wykonują korekty kształtu nosa i robią to bardzo dobrze. Chirurdzy onkolodzy mają często lepszą "rękę" do piersi niż koledzy ze specjalizacją z chirurgii plastycznej. Nie każdy chce robić kolejną specjalizację, skoro wykonuje tylko jeden rodzaj operacji (np. korekta kształtu piersi) a doświadczenie w tym ma ogromne. Jak widać można być dobrym w jednej dziedzinie, nie robiąc innych operacji plastycznych. Nie pisałabym o tym, gdyby specjalizacja z chirurgii plastycznej była częsta. A nie jest. Z tym wiążą się dwie sprawy - dostępność i cena. To chyba nie wymaga komentarza. Jak sprawdzić kompetencje? Najprościej zapytać o nie lekarza. W wielu gabinetach wiszą odpisy dyplomów, uczestnictwa w kursach, uzyskanych specjalizacji, odbytych staży. Lekarz, który opiera się przed przedstawieniem swoich kwalifikacji, nie jest wart NASZEGO zainteresowania. I nie sądzę, aby lekarz ze specjalizacji z medycyny estetycznej lub chirurgii plastycznej nie przedstawił nam swoich osiągnięć i zdobytych umiejętności. Czyli najprościej pytać. Druga sprawa to wymienione gremia. Izby lekarskie, towarzystwa lekarskie powinny udzielać takich informacji, a wpis o prawie wykonywania zawodu i uzyskanych specjalizacjach jest jawny, podobnie jak wpis do rejestru praktyk, spółek, itp. Inna droga to wizyta w poleconym (najlepiej!) gabinecie zajmującym się medycyną estetyczną, kosmetologią. Wszystkie te gabinety współpracują z JAKIMŚ lekarzem zajmującym się chirurgią plastyczną i już w tym momencie można uzyskać informacje na temat kwalifikacji owego "plastyka". Bezpieczną formą jest zwrócenie się do dużej przychodni czy szpitala prywatnego, gdzie operacje plastyczne (nosa, biustu) wykonują różni lekarze, ale przyjmują też lekarze ze specjalizacją z chirurgii plastycznej. Często już na stronach internetowych gabinetów można znaleźć właściwe informacje.’’ lek. med. Ewa Wojas
Jestem 5 dni po operacji i czuje się dobrze, efekty zadowalające. Lekarz sympatyczny z poczuciem humoru chociaż ja przed zabiegiem w strachu i nerwach .Cięcie miałam pod piersią, czeka mnie teraz zdjęcie szwów i mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze. Mogę w 100% polecić dr.Wiatroszaka i może kobiety nie zdecydowane po przeczytaniu tegoż wpisu będą mogły bez wahania podjąć decyzje.

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg plastyczny, Chirurg naczyniowy

Gabinet Chirurgii Plastycznej
ul. Junacka 10
54-020 Wrocław

Bardzo dobry lekarz to co robi to jego pasja i powolanie cieplo podchodzi do pacjenta jest szczery odbiera lub oddzwania na kazdy telefon rewelacyjnie przeprowadzil zabieg ginekomasti a przy okazji polecam klinike w Swidnicy mila domowa atmosfera i opieka Renata

Opinia dodana przez: renata

Kutrzeby 64
52-213 Wrocław

WITAM SERDECZNIE,
w ubiegłym tygodniu byłam na konsultacji u dr Kratohwila.
Sympatyczny, rzeczowo odpowiadał na moje pytania, zdecydowałam się na zabieg powiększenia piersi w maju.
Jak tylko będzie już po wszystkim napiszę o efektach :)

WITAM SERDECZNIE,
w ubiegłym tygodniu byłam na konsultacji u dr Kratohwila.
Jak tylko będzie już po wszystkim napiszę o efektach :)

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Profesjonalny i kompetentny dr,z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta,uprzejmy,panie pielęgniarki w klinice pomocne,życzliwe i troskliwe. Serdecznie polecam !!!! Każdy kolejny zabieg upiększający tylko u dr Knasta:-)

Opinia dodana przez: Katarzyna

Rymarska 32a
Wrocław

Bardzo gorąco polecam Klinikę Dr Włodzimierza Sidorowicza!!! Kilka tygodni temu miałam zabieg powiększenia biustu w klinice na ul. Rymarskiej 32 A, doktor oraz cały zespół przeprowadzający zabieg to profesjonaliści z wielkim bagażem doświadczeń. Jestem osobą szczupłą, przez odchudzanie i po ciąży moje piersi były rozmiaru „70 A”, doktor powiększył je do rozmiaru „70 E”, choć na początku rozmawialiśmy tylko o „C” ze względu na moje fizyczne możliwości (260-280 ml w jednym implancie), wtedy poprosiłam o większe implanty, choć nadal zależało mi, by biust wyglądał naturalnie. Doktor, który sprawił wrażenie wesołego i bezstresowego człowieka, od razu zdobył moje zaufanie, omówił ze mną szczegóły zabiegu i dostosował się do moich wymagań. Nie zależało mi na przesadzistym biuście, chciałam uzyskać efekt bardzo naturalny, by stały się one częścią mnie, by reagowały na mój ruch – od razu z doktorem znaleźliśmy wspólny język, dokładnie wiedział o co mi chodzi. Potem było już szybko, ustalenie daty zabiegu i obudziłam się w specjalnym staniku bez żadnego bólu. Opieka medyczna w klinice po prostu wspaniała, całą noc czuwała przy mnie Pani Małgosia, zjawiała się co godzinę sprawdzając czy wszystko jest w porządku, rano otrzymałam obfite śniadanie przygotowane przez samego Dr Sidorowicza. Otrzymałam wszystkie niezbędne certyfikaty, okazało się iż doktor za moją namową dał mi 295 ml (Nagor GFX-EHP 295) w jednym implancie, co bardzo mnie ucieszyło, teraz stwierdzam po 4 tygodniach iż biust wygląda perfekcyjnie . Ból, a właściwie lekkie pieczenie trwały zaledwie 3 dni, ale ujawniało się to tylko przy kładzeniu do spania. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, że ten cały pooperacyjny ból to tylko lekkie pieczenie. Doktor mówił, że na 6 dobę może wystąpić gorączka, ja osobiście nic takiego nie miałam. Po 6 dniach doktor ściągnął szwy, wygląda to tak jakby ktoś ukroił kawałek z sernika na zimno z galaretką, wszystko jest połączone na styk, bez żadnych komplikacji ładnie się goi. Po 4 tygodniach wykonuję już wszystko, oprócz fitness i biegania, to można po 6 tygodniu, więc jeszcze dwa i wszystko będzie w normie. Na początku mogłam wykonywać prawie wszystkie wcześniejsze obowiązki, trwało to jedynie trochę dłużej, oczywiście dźwiganie jest wykluczone!! Auto prowadziłam już na 6 dzień po ściągnięciu szwów, ale ani słowa doktorowi . Czekam tylko na to iż okres 6 tygodni minie, bo tyle trzeba chodzić w specjalistycznym biustonoszu od triumph’a do ekstremalnych ćwiczeń, po tym okresie wszystkie sklepy z bielizną będą moje . Dodam, iż cena za zabieg wraz z pobytem w klinice, wyniosła 10tyś PLN, wydaje mi się, że to małe pieniądze jeśli kobieta marzy o tym od kilku lat. Biust wygląda bardzo naturalnie, inaczej wygląda jak się kładę i schylam, inaczej jak chodzę, to naprawdę naturalny biust. Wcześniej troszeczkę oszukiwałam nosząc pusch-up w rozmiarze 75B, ale ten rozmiar nadaje się już do śmietnika, nie przykrywa nawet połowy tego co mam obecnie, nie mogę już tego nosić. Jeśli ktoś potrzebuje zadać mi jakieś pytania jako osobie bezstronnej i poddanej zabiegowi powiększenia biustu to proszę o pytania na e-mail: beata70e@wp.pl . Na wszystkie chętnie odpowiem. Dodam tylko, że cały zespół zasługuje na WIELKIE POCHWAŁY!!! Jestem bardzo bardzo zadowolona z efektu przeprowadzonego zabiegu, w końcu czuję się w pełni kobietą (robiłam to dla samej siebie i sama to sfinalizowałam).

Opinia dodana przez: beata70e beata70e

Łąkowa 5
Wrocław

6 miesięcy temu przeszłam korektę odstajacych uszu. Była to najlepsza decyzja w życiu. Wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli ktoś się zastanawia to zapewniam, że nie ma na co czekać, a dr Marek Węgrzyn jest odpowiednią osobą do wykonania takiego zabiegu. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Marta

Chirurdzy plastyczni w mieście Wrocław