lek. dent. Katarzyna Strześniewska

2,9

Już druga plomba wypadła, chory ząb nie wyleczony,a zaplombowany, zmieniłem lekarza na tą panią doktor nie mam już czasu i nerw, rozważam co z tym zrobić, bo pieniądze nie były jak na mnie małe 😡

Porażka,po leczeniu jest gorzej,tyle kasy, czasu, dyskomfortu, brak słów, nie chce mi się już do pani doktor chodzić, nie chcę już nawet za darmo by mi coś robiła, może znajdę naprawdę fachowca, który mi pomoże

Bardzo dobry dentysta. Zawsze doradzi jak trzeba. Ma bardzo miłe podejście. Potrafi poświęcić dużo czasu jak trzeba, nie patrzy na zegarek.

Zawiodłem się. Bardzo tanio, ale kiepska jakość usług. Kiepska nadbudowa i plomby wypadają. Właśnie siedzę z dziurą w zębie i szukam innego dentysty.

Moją córkę Pani doktor zbadała w szkole bez mojego pozwolenia. Dziecko wróciło wystraszone. Mogłabym Panią doktor zaskarżyć.

stomatolog godny polecenia, na podejście do pacjenta szczególnie do dzieci, polecam szczególnie matkom Panią Katarzynę

Doskonały lekarz stomatolog szczególnie w zakresie stomatologii dziecięcej. Od kilkunastu lat prowadziła moje córki, dbając o ich zęby mleczne, a obecnie o piękne i zdrowe zęby stałe. Pani doktor jest kompetentna, delikatna i ma wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo polecam.