lek. dent. Katarzyna Strześniewska

3,6

Bardzo dobry dentysta. Zawsze doradzi jak trzeba. Ma bardzo miłe podejście. Potrafi poświęcić dużo czasu jak trzeba, nie patrzy na zegarek.

Doskonały lekarz stomatolog szczególnie w zakresie stomatologii dziecięcej. Od kilkunastu lat prowadziła moje córki, dbając o ich zęby mleczne, a obecnie o piękne i zdrowe zęby stałe. Pani doktor jest kompetentna, delikatna i ma wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo polecam.

Zawiodłem się. Bardzo tanio, ale kiepska jakość usług. Kiepska nadbudowa i plomby wypadają. Właśnie siedzę z dziurą w zębie i szukam innego dentysty.

stomatolog godny polecenia, na podejście do pacjenta szczególnie do dzieci, polecam szczególnie matkom Panią Katarzynę

Moją córkę Pani doktor zbadała w szkole bez mojego pozwolenia. Dziecko wróciło wystraszone. Mogłabym Panią doktor zaskarżyć.