dr n. med. Katarzyna Wachowiak-Ochmańska

dr ochmańska kazała usunąć mi prawidłową ciążę, twierdząc, że jest obumarła!!! dziecko uratowali lekarze, którzy mieli przeprowadzić zabieg. starczyło spojrzeć dokładniej na USG, aby zobaczyć bijące serduszko!!! Pani doktor jest zadufana w sobie, myśli, że pozjadała wszystkie rozumy i brak jest absolutnie pokory i samokrytycyzmu!!!

Wysoka kompetencja, fachowość i kultura osobista. Polecam!

Wysoka kompetencja, fachowość i kultura osobista. Polecam!

Lekarz- profesjonalista. Uprzejma, sympatyczna i miła. Z szacunkiem podchodzi do pacjenta. Przede wszystkim jest ludzka. Podczas badań nie spieszy się, jest dokładna.Każdy krok badania wyjaśnia. Wynik badań dokładnie opisuje.

pani doktor Ochmańska jest cudowna!! można jej zaufać, jest wyrozumiała, bardzo wspiera pacjentki i jest kompetentna :) dodatkowo, w przeciwieństwie do 95% prywatnych lekarzy, nie pobiera opłaty za wizytę typu przepisanie leków, konsultacja wyników itp. ja byłam u niej 4 razy, a zapłaciłam tylko raz. szczerze polecam ją wszystkim, szczególnie na pierwszy kontakt z ginekologiem :)

Jak najbardziej polecam panią doktor byłam dzisiaj u niej w gabinecie i widać, że wie co robi bo wcześniej słyszałam o niej różne opinie ale widać, że pani doktor zależy na zdrowiu swoich pacjentek... Za tydzień idę do szpitala bo wykryła u mnie coś czego nikt inny wcześniej nie zrobił

Polecam, uprzejma lekarka,spokojnie porozmawia,wytłumaczy, nie wyśmiewa.

Polecam, uprzejma lekarka,spokojnie porozmawia,wytłumaczy, nie wyśmiewa.

Pod wszystkimi pozytywnymi opiniami podpisuje się :) Dodam tylko, że dzięki Pani doktor dowiedziałam się o innym 'problemie' i za to jestem baaardzo wdzięczna - bardzo kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego.

Pod wszystkimi pozytywnymi opiniami podpisuje się :)

Świetna pani doktor. jeśli przestanie leczyć nigdy więcej nie pójdę do ginekologa:) leczę się u niej ja, moje koleżanki i siostra. u koleżanki wykryła chorobę nie związaną nawet z ginekologią - zleca wszelkie niezbędne badania. moja siostra była u kilku specjalistów z różnych dziedzin i dopiero doktor Ochmańska ją zdiagnozowała i wyleczyła. polecam wszystkim zwłaszcza młodym dziewczynom dla których to pierwsza wizyta,

Pani doktor to lekarz fachowy i z ogromną wiedzą. Daje ogromne poczucie bezpieczeństwa. Nieco chłodna, jednak nadrabia to wysokimi umiejętnościami. Szczerze polecam!

bardzo dobry lekarz, pomoze w kazdej sytuacji, polecam

bardzo dobry lekarz, pomoze w kazdej sytuacji, polecam